Возят се значи в рейса хора а между тях една страшна мадама. Един женкар обаче забелязал мацето и тръгнал да се пробва:
Отива той при нея и и казва:
- Извинете колко е часа? - с цел да тръгне разговора
Обаче и мадама умна била и му отговаря:
- Ооо я си гледайте работата, господине!?!?! Какво искате от мен, я погледнете вие си имате часовник на ръката я не ме закачайте ако обичате !!! - и се фръцнала гордо.
А той и казва:
- Но моя часовник не е обикновен той познава разни работи за хората.
И мадамата веднага се заинтригувала и пита:
- Така ли? Я да видим какво ще познае за мен?
- Ами сега чесовника ми показава че сте без бикини !!! - рекъл мъжа
А мадамата се засмяла закачливо и му рекла:
- Нищо подобно господине с бикини съм!!!
А господина отвръща:
- Така ли?!?!?! Значи пак е избързал с един час!!!
Мъж се прибира супер късно и жената:
- Ах ти пяница мръсна, как може толкова късно....
- Тихо жена, не знаеш кво открих тихо утре ше ти кажа!
Жената млъкнала и супер любопитна го пита на сутринта:
- Кажи, кажи кво си открил!?!
- Представи си само! Нова кръчма!