Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Днес три момичета ми приготвяха сандвича. Чувствах се като сутеньор. Господи, колко обичам Subway!
Бисери 3,288 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи си един в камъша и лови риба. Тишина. Внезапно от далече се чува звук и нечий глас - "ОХ, мамка му!". След известно време пак, но вече по-близо; плясък и крясък "ОХ, мамка му!". После съвсем близо - удар и "ОХ, мамка му!". На мъжът му става интересно, оставя въдицата, разтваря камъша и поглежда... И изведнъж нечия ръка го фрасва по муцуната — "ОХ, мамка му!!!". На вратата на известен политик се звъни. Отваря той и на вратата висок мъж в черен костюм, нахълтва в къщата, вади пистолет и му го опира в челото. - Ама, аз такова… - уплашил се политикът. - Аз съм наемен убиец и ще ви убия без да усетите - прошепнал човека в черния костюм. - Ооо,така ли било - отдъхнал си политикът, - аз помислих, че сте данъчен… С. Моъм: - Парите са някакво шесто чувство, без което останалите пет са непълноценни. Негър, студент в България пише на майка си: "Мила мамо, много ми е неудобно да живея на квартира, всичките ми колеги живеят на общежитие...", на което майка му отговаря: "Не се притеснявайсине, мама ще ти прати пари да си купиш общежитие..." Психологът: - Дядо ви е умрял... - А аз имам още един. - И закъснявате за погребението. - Качвам се в колата и ГАЗ!. - Не, страх ви е да карате. - Изпивам бутилка водка за смелост. - Ето! И както сте пиян ви спира КАТ. - Ще се спазаря. - Няма, катаджията е жена. - Ще се запозная с нея. - Да, ама е грозна. - Да, ама аз вече съм пиян!...