Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Снощи изнесох боклука. Съседите помислиха, че се местя.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Днес три момичета ми приготвяха сандвича. Чувствах се като сутеньор. Господи, колко обичам Subway!
Бисери
03.10.2017
3,288 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седи си един в камъша и лови риба. Тишина. Внезапно от далече се чува звук и нечий глас - "ОХ, мамка му!". След известно време пак, но вече по-близо; плясък и крясък "ОХ, мамка му!". После съвсем близо - удар и "ОХ, мамка му!". На мъжът му става интересно, оставя въдицата, разтваря камъша и поглежда... И изведнъж нечия ръка го фрасва по муцуната — "ОХ, мамка му!!!".
На вратата на известен политик се звъни. Отваря той и на вратата висок мъж в черен костюм, нахълтва в къщата, вади пистолет и му го опира в челото. - Ама, аз такова… - уплашил се политикът. - Аз съм наемен убиец и ще ви убия без да усетите - прошепнал човека в черния костюм. - Ооо,така ли било - отдъхнал си политикът, - аз помислих, че сте данъчен…
С. Моъм: - Парите са някакво шесто чувство, без което останалите пет са непълноценни.
Негър, студент в България пише на майка си: "Мила мамо, много ми е неудобно да живея на квартира, всичките ми колеги живеят на общежитие...", на което майка му отговаря: "Не се притеснявайсине, мама ще ти прати пари да си купиш общежитие..."
Психологът: - Дядо ви е умрял... - А аз имам още един. - И закъснявате за погребението. - Качвам се в колата и ГАЗ!. - Не, страх ви е да карате. - Изпивам бутилка водка за смелост. - Ето! И както сте пиян ви спира КАТ. - Ще се спазаря. - Няма, катаджията е жена. - Ще се запозная с нея. - Да, ама е грозна. - Да, ама аз вече съм пиян!...