Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един българин спечелил ексурзия до Париж за два дни, но само за един човек и затова отишал сам без жена си. Първия ден минал в обикаляне по магазините. А на втория ден се сетил какво му казали неговите приятели преди да замине - да пробва в някои бардак защо на свирката й викат френска любов. Така и направил намерил един бардак поръчал си свирка и му направили. Когато излязъл от там и тръгнал по улицата извъртял глава и се изплюл по български. В този момент го видял един полицай и го глобил 50 франка за опадъчно повидение. Когато се прибрал в БГ на летището го посреща жена му: - Скъпи, липсвах ли ти, мислише ли си за мен? А той я погледнал и казал: - Да веднъж и ме глобиха 50 франка.
Семейни 3,300 прегледа
Следващ →

Още вицове

CBS мислят да сменят Чарли Шийн с Чък Норис, а новото име на сериалът да бъде "Десет мъже и половина". По какво се разбира, че една фея е добра? След секса тя се превръща в каса бира и двама приятели! След 30 годишна възраст не флиртуваш....по-скоро филтрираш. Пиян стои на улицата и вика: - Чудо, току-що видях НЛО! - Наистина ли сте видяли летяща чиния? - го пита мъж с брада и мустаци. - Кълна Ви се, госпожо! Най-кратката и прекрасна приказка: Живял някога един принц, който веднъж попитал прекрасна принцеса: "Ще се омъжиш ли за мен?" И тя отговорила: "Не!!" И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пил много бира, напивал се мощно, и играел голф, и разхвърлял чорапи из двореца, и не свалял дъската в кенефа, и чукал слугини, приятелки и съседки, и пял под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се уригвал, и си драпал топките.