Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена пита мъжа си: - Скъпи какво е ситуация? - Ситуация е да ме набараш с колежката в моя кабинет... - Аха. Същото като да ме набараш в нас с комшията... Мъжът: - Недей да бъркаш боя с ситуацията!
Семейни 2,904 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Тате, има ли гъба наречена "ЕБАЧ"? - Не Иванчо, кой ти каза за нея? - Ами сутринта мама се обади на леля по телефона и и каза:"Како, дай да отидем в гората за гъби пък може и да срещнем някой ебач". Един гарван кацнал на едно дърво, държейки в човката си парче хляб.Видяла го лисицата и решила да му излезе със стария номер: - Добър ден, г-н Гарване, колко прекрасно изглеждате, какъв чуден глас имате, изпейте нещо! Обаче гарванът бил чел баснята в двата варианта/на Езоп и на Лафонтен/ и не се вързал.Взел с краче парчето хляб и изпял "Га-ааа!", а после пак лапнал парчето. Лисицата побесняла и в злобата си решила да го нарани: - Добре пееш, ама знаеш ли, че шефът спи с жена ти! - А! - казал изненадан гарванът и изтървал хляба. ПОУКА:Когато шефът спи с жена ти, не си отваряй устата, за да не си изгубиш хляба. Прибира се един и заварва жена си да плаче. - Какво се е случило? - Такава обида... Такава обида... - Кой те е обидил, миличко? - Майка ти! - Че как? Тя не живее с нас! Даже не живее в нашия град! - Написала ти е писмо, пък аз по погрешка го отворих... Мъжът взема писмото, прочита го и пита: - Добре де, къде е обидата? - Ей тук, най-накрая! А най-накрая пише: Мила дъще, не забравяй да покажеш писмото на сина ми! Началник вика подчинен: - Петров, обичаш ли топла бира? - Разбира се, че не! - А потни жени? - Бр-р, не, разбира се! - Значи, ще си взимаш отпускът през декември. Петров излиза и разказва случката на колегите си. След малко началникът вика един от тях: - Иванов, ти обичаш ли топла бира? - Да! - А потни жени? - Да! - Чудесно! През лятото отиваш да вадиш картофи. Мъж отишъл на гости. Домакините му предложили аперитив с мезе. Тъкмо да отпие от питието и да опита мезето, дошло малко момченце и му казало: - Чичо, ако знаеш какво има във фурната на печката... Човекът си казал: - Няма да пия и да ям - ще чакам. Сервирали предястието, вечерята и десерта - момченцето все казвало това на мъжа и той нищо не кусвал. Станало време да си ходи и момченцето отишло при мъжа и му казало: - Чичо, ако знаеш какви сладки котенца е родила котката във фурната на печката...