Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Моят прапрапрадядо дошъл в Америка да търси свободата, но я намерил за кратко... прапрапрабаба ми дошла със следващия кораб.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена пита мъжа си: - Скъпи какво е ситуация? - Ситуация е да ме набараш с колежката в моя кабинет... - Аха. Същото като да ме набараш в нас с комшията... Мъжът: - Недей да бъркаш боя с ситуацията!
Семейни
03.10.2017
2,904 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Тате, има ли гъба наречена "ЕБАЧ"? - Не Иванчо, кой ти каза за нея? - Ами сутринта мама се обади на леля по телефона и и каза:"Како, дай да отидем в гората за гъби пък може и да срещнем някой ебач".
Един гарван кацнал на едно дърво, държейки в човката си парче хляб.Видяла го лисицата и решила да му излезе със стария номер: - Добър ден, г-н Гарване, колко прекрасно изглеждате, какъв чуден глас имате, изпейте нещо! Обаче гарванът бил чел баснята в двата варианта/на Езоп и на Лафонтен/ и не се вързал.Взел с краче парчето хляб и изпял "Га-ааа!", а после пак лапнал парчето. Лисицата побесняла и в злобата си решила да го нарани: - Добре пееш, ама знаеш ли, че шефът спи с жена ти! - А! - казал изненадан гарванът и изтървал хляба. ПОУКА:Когато шефът спи с жена ти, не си отваряй устата, за да не си изгубиш хляба.
Прибира се един и заварва жена си да плаче. - Какво се е случило? - Такава обида... Такава обида... - Кой те е обидил, миличко? - Майка ти! - Че как? Тя не живее с нас! Даже не живее в нашия град! - Написала ти е писмо, пък аз по погрешка го отворих... Мъжът взема писмото, прочита го и пита: - Добре де, къде е обидата? - Ей тук, най-накрая! А най-накрая пише: Мила дъще, не забравяй да покажеш писмото на сина ми!
Началник вика подчинен: - Петров, обичаш ли топла бира? - Разбира се, че не! - А потни жени? - Бр-р, не, разбира се! - Значи, ще си взимаш отпускът през декември. Петров излиза и разказва случката на колегите си. След малко началникът вика един от тях: - Иванов, ти обичаш ли топла бира? - Да! - А потни жени? - Да! - Чудесно! През лятото отиваш да вадиш картофи.
Мъж отишъл на гости. Домакините му предложили аперитив с мезе. Тъкмо да отпие от питието и да опита мезето, дошло малко момченце и му казало: - Чичо, ако знаеш какво има във фурната на печката... Човекът си казал: - Няма да пия и да ям - ще чакам. Сервирали предястието, вечерята и десерта - момченцето все казвало това на мъжа и той нищо не кусвал. Станало време да си ходи и момченцето отишло при мъжа и му казало: - Чичо, ако знаеш какви сладки котенца е родила котката във фурната на печката...