Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между блондинки: - Вчера мъжа ми получи анонимно писмо. - Ау, какъв ужас. От кого?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Новата мерна единица за маса: 1glb /гълъбин/ = 9кг.
Черен хумор
03.10.2017
2,110 прегледа
Следващ →
Още вицове
Предлагам да има възможност за подвеждане под наказателна отговорност на политиците, неизпълнили предизборните си обещания..и да се приравни с даването на лъжливи показания.
Главоблъсканица на Мърфи за времето/действието: Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно.
Нищо не е така заразително, така както смеха на шефа!
Минава доктора на визитация и като минава през стаята с новородените бебета едно от бебетата се надига и му вика: - Докторе едно шахче? Гледа го доктора и си вика - абе това е едно новородено ще го бия, но - доктора на втория ход е мат. Доктора си мисли: - Абе това бебе е много умно като порасне ще стане вундеркинд, не може така, ще му махна 20% от мозъка. Махнал му го. Бебето спи 4 часа и когато доктора пак минава на визитация бебето пак: - Докторе, едно шахче? Той пак се съгласява, нали все пак му е махнал 20% от мозъка, но доктора пак е мат, но този път на 4 ход. Мисли си: - Ааа, така не може, ще му махна 50% от мозъка. След операцията бебето спи 6 часа и като минава доктора пак - Докторе, едно шахче? Доктора и този път става мат на 8 ход. И решава да махне целия мозък на бебето. Бебето спи 24 часа и когато доктора минава на визитация бебето вика: - Докторе, една борбичка?
На вратата се звъни. - Кой е? - Ние сме съседите от долните етажи. - Какво има? - От таваните ни тече! - Сериозно? - Бихте ли си затворили крана в банята? Че както тече, ще вземете да си намокрите краката, да се простудите, да хванете пневмония и да умрете... Пък ако не умрете, ние сме тук, за да ви извием врата!