Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бог изпратил един ангел на мисия по света да види как се множат и любят хорицата по света. Ангела приключил задачата си, решил да докладва на един уважаван и високопоставен свещеник. Почукал на вратата на храма и отчето отворило. Ангела докладвал: - Видях тя и той. Добре. Видях тя и тя - лошо! Видях той и той - много лошо! Видях дори тя и той и той! Ужас! Не вървят добре нещата! И обърнал гръб. Като отминал отчето промърморило: - Добре, че не дойде минутка по рано че щеше да види и "аз и аз".
Семейни 3,109 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как гинеколозите си поддържат формата през отпуската? - Като си боядисват апартамента през ключалката. Карат две ченгета и гледат край пътя една жена стои и маха. Спират и я питат: -Защо махаш? -Ще ме закарате ли. Ще ви платя в натура. Ченгетата се спогледали и единият попитал другият: -На теб натура трябва ли ти? -Не. -И на мен. Подкарали колата и оставили жената. По едно време единият пита другият: -Ти знаеш ли какво е натура, защото аз не знам? -Не знам. Обръщат и се връщат при жената да я питат. -Какво е това натура? Жената вдига полата и им показва бикините си. Тогава единият пита другият: -На теб бикини трабват ли ти? -Не! -И на мен. Карай! Мъж влиза в заведение, сяда на бара до една едра изрусена жена и предлага да й разкаже виц за блондинки. Дамата го поглежда настървено: - Виж к`во, висока съм 1.90 м, тежа 98 кг и тренирам бокс. Тая русата до мене е 2.10, тежи 130 кг и тя тренира. А оная до нея, 2.30 м, 160 кг и е адски добра боксьорка! Еее, все още ли искаш да ми разкажеш виц за блондинки? - А, не, не, защото ще ми се наложи да го обяснявам три пъти. Седи самотен корабокрушенец на необитаем остров. Обръща се към палмата и казва: - Кълна се, Миме, че ако не беше ти отдавна да съм превъртял! Стоянка на таксита в краен квартал. Бабичка, с две пластмасови туби, се качва в едно от такситата и казва: - Момче, закарай ме до Централна баня за минерална водичка. Таксиджията я откарва до мястото, а бабата вади три монети по десет стотинки и му ги подава. - Какво е това ма, бабе? Какви са тия трийсе стотинки? - Толкова имам бе, момче. Ако имах четирисет, щях да си дойда с трамвая….