Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разярен клиент влиза в магазин за компютри: - Миналата седмица си купих от вас компютър, а вчера той умря… - Гаранция дадохме ли Ви? - Да, доживотна. - Е, щом е умрял, значи гаранцията е изтекла…
Програмисти 3,024 прегледа
Следващ →

Още вицове

На вратата се звъни. Мъжът отваря. На прага е тъщата: -Майко! За дълго ли? -Докато си омръзнем. -Защо бързаш толкова. Даже и едно кафе не пихме. - Скъпи, струва ми се, че нашите деца вече са пораснали. - Защо мислиш така? - Ето, виж.... - Добре. Събери ги, аз ще поговоря с тях.... ... - Деца! Аз и мама мислим, че вече сте достатъчно големи, за да разберете, че в живота има много интересни неща. Но бъдете така добри да отговорите на един въпрос...КОЙ ОТ ВАС Е МОНТИРАЛ В КЛЮЧАЛКАТА НА СПАЛНЯТА НИ СКРИТА КАМЕРА?!! - Докторе, съпругът ми изгуби сексуалната си енергия... - На колко е години? - На седемдесет и пет. - Е на такава възраст не би трябвало да изисквате много от него.. А кога забелязахте за първи път симптоми? - За първи път? Ами... Снощи... И сутринта пак... Един младеж влиза в бар и поръчва : -Барман, налей пет големи уискита и ги нареди на бара! Барманът се позачудил, но ги налял и попитал : -Повод ли имаш или ... ? -Да -казало момчето - първа свирка... -ЕЕЕЕ ами айде едно уиски и от мене тогава! -казал бармана. А момчето: -А, то ако пет не ми се оправи вкусът в устата... Звъни се в 3 през нощта. Телефонът вдига бащата на три дъщери и преди да е успял да каже каквото да е и било чува отсреща: - Жабче миличко, как си? - Не е жабчето - отвръща той - шефът на гьола е!