Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена разглежда списание: - Скъпи, тази година мъжете ще носят ризи без копчета. - Виж ти! Значи аз от десет години се обличам по модата.
Семейни 2,600 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мечката видяла, че заека бяга панически из гората и го спряла: - Защо бягаш така, Зайо? - Дошли са някакви ловци, трепят всички камили. - Че ти какво общо имаш, нали си заек? - Абе те като те хванат, ходи обяснявай че не си камила... Много успешен адвокат паркира си чисто нов Lexus пред офиса си, за да го покаже на колегите си. При излезането му, един камион преминава твърде близо и се блъска във вратата от страната на водача. Адвокатът веднага грабва мобилния му телефон и вика полиция. Преди служителите да започнат да разпитват, адвоката започва да крещи истерично. „Моят Lexus, който купих вчера сега е напълно разрушен!” Полицаят поклаща глава с недоумение:. "Не мога да повярвам колко материалистични сте вие, адвокатите! Вие сте толкова фокусирани върху вещите, че не забелязвате нищо друго!" "Как можеш да кажеш такова нещо?" - пита възмутен адвокатът. Полицаят:”"Ами не усещате ли, че лявата ръка липсва от лакътя надолу? Трябва да е била разкъсана, когато камионът ви удари." "Боже мой!" - изкрещял адвокатът. "Часовникът ми! My Rolex!" "My Rolex!" Веднъж при великият китайски мислител и философ Конфуции дошла на гости особено образована за онова време дама и му задала следният въпрос: - Кажи ми, о Конфуции защо когато една жена има много любовници, тя е подложена на обществено порицание, а когато един мъж има много любовници, то това повишава общественият му статус и подобрява авторитета му. Преди да и отговори, Конфуции сварил чай и сипал в 6 чаши. - Кажи ми - казал той след това - когато един чайник сипва запарка в шест чаши това нормално ли е ? - Да! - отговорила образованата дама - Ето виждаш ли - усмихвайки се отговорил Конфуции - а когато в една чаша сипват запарка шест чайника, това не е просто ненормално, това е неприятно и неестествено...... Когато снежинките тихичко падат в нощта, когато декември изпраща последната вечер с тъга, спомни си, че някой ти праща горещи привети в нощта и устните тихо нашепват: Бъди най-щастлив на света! Колега, бихте ли го вдигнали? И го предайте на колежките отзад! Асистентка от УНСС