Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако са ти звъннали по домофона и са задали идиотския въпрос: "Вкъщи ли си?", не се дразни, а спокойно отговори: "Да, а ти къде си?"
Бисери 3,255 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съпругата: - От както мама си замина почна да ядеш за двама! - Ако и ти заминеш, ще ям и за трима. Изпит по наказателно право в Софийския университет. Професорът пита: - Въпрос за отличен - как се казвам? Гробно мълчание сред студентите. - Въпрос за много добър - какъв цвят е учебникът? Пълно мълчание. - Въпрос за добър - по какво сте на изпит? От задните банки се чува приглушен шепот: - Какъв цербер, само! Един лесен въпрос не зададе до сега! И запомнете - аналното отверстие е продължение на дебелото черво, не очаквайте да намерите розово масло там! Две мутри си говорят. - Заради мен ГДБОП и ДАНС се карат! - Наистина ли? - Да, всеки вика: "Ти се занимавай с него!", най-много да пием по кафе с тях. - Че с кво се занимават тогава? - ДАНС с журналистите, ГДБОП с блогърите... Назначават секретарка. Показват и работното място. - Ето Вашето бюро! - Хубаво! - Ето Вашия компютър! - Хубаво! - Ето я и кафемашината! - Хубаво! - А Вие други думи знаете ли? - Секс. -ХУБАВО!