Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Изпратете смs с текст "Аз не съм глупак!" на номер 500 и ще получите 1,20лв към сметката за мобилния си телефон!
Бисери 3,575 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителка пита учениците си какви ще станат като порастнат. Гошко: Аз ще стана доктор. Тошко: Аз ще стана пожарникар. Марийка: Аз ще стана майка. Иванчо: Аз ще помогна на Марийка. Неграмотна жена работи като чистачка в малък пансион. Всяка седмица се подписва с кръстче на ведомостта за заплатите. Един ден слага на документите кръгче. Касиерката я поглежда въпросително. - Няма защо да се учудвате, госпожо! Омъжих се и си смених фамилията! - гордо заявява чистачката. Жена пита мъжа си: - Скъпи, верно ли е, че зайците са най-тъпите животни на планетата? - Да, зайче! Жена отива на лекар и казва: - Докторе, нямам никакви конкретни оплаквания, но все имам чувството, че нещо не ми достига.... Докторът я преглежда, слуша със слушалката и накрая казва: - Не намирам нищо особено. Бихте ли ми разказали, как протича вашият ден? - Ами, събуждам се, изпращам мъжа си на работа, сина си в училището и сядам да закусвам. Изяждам един сандвич със салам, един с кашкавал, един с риба тон, един с хайвер, един с пастет... Ама да не си помислите, че преяждам - сандвичите са съвсем мъъъъънички. В 11 часа пия чай с мъъъънички кифлички, еклерчета и пастички... В 13 часа обядвам. Супичка, предястие, още едно предястие, основно, салата със зехтин, салата с пиле... Докторът: - Достатъчно, мадам! Вече всичко ми е ясно. Това, което не ви достига е втори заден изход... Двама старци, на по 90 години, седят на пейка в парка. Единия казва с гордост: - Изглежда, смъртта е забравила за нас. Другия, сложил пръст на устните си: - Ш-ш-шт!