Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво прави червей в главата на блондинка? - Гладува.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Изпратете смs с текст "Аз не съм глупак!" на номер 500 и ще получите 1,20лв към сметката за мобилния си телефон!
Бисери
03.10.2017
3,575 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителка пита учениците си какви ще станат като порастнат. Гошко: Аз ще стана доктор. Тошко: Аз ще стана пожарникар. Марийка: Аз ще стана майка. Иванчо: Аз ще помогна на Марийка.
Неграмотна жена работи като чистачка в малък пансион. Всяка седмица се подписва с кръстче на ведомостта за заплатите. Един ден слага на документите кръгче. Касиерката я поглежда въпросително. - Няма защо да се учудвате, госпожо! Омъжих се и си смених фамилията! - гордо заявява чистачката.
Жена пита мъжа си: - Скъпи, верно ли е, че зайците са най-тъпите животни на планетата? - Да, зайче!
Жена отива на лекар и казва: - Докторе, нямам никакви конкретни оплаквания, но все имам чувството, че нещо не ми достига.... Докторът я преглежда, слуша със слушалката и накрая казва: - Не намирам нищо особено. Бихте ли ми разказали, как протича вашият ден? - Ами, събуждам се, изпращам мъжа си на работа, сина си в училището и сядам да закусвам. Изяждам един сандвич със салам, един с кашкавал, един с риба тон, един с хайвер, един с пастет... Ама да не си помислите, че преяждам - сандвичите са съвсем мъъъъънички. В 11 часа пия чай с мъъъънички кифлички, еклерчета и пастички... В 13 часа обядвам. Супичка, предястие, още едно предястие, основно, салата със зехтин, салата с пиле... Докторът: - Достатъчно, мадам! Вече всичко ми е ясно. Това, което не ви достига е втори заден изход...
Двама старци, на по 90 години, седят на пейка в парка. Единия казва с гордост: - Изглежда, смъртта е забравила за нас. Другия, сложил пръст на устните си: - Ш-ш-шт!