Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
С Коста си къркаме бира, по някое време вика: - Да лилиивановиш!
Бисери 3,455 прегледа
Следващ →

Още вицове

Приключва заседание при Борман. Всички тръгват да излизат, но Борман казва: - Щирлиц, останете, ако обичате! Всички вече са излезли: - Щирлиц, вие еврейн ли сте? - Не, руснак. - А аз немец. Компания от няколко младежи отишли в едно село на събор при свой приятел. Започнало се от петък вечер един як запой и привършили към неделя вечер. Всички заспали. Сутринта рано- рано един от гостите станал, излязъл на двора и започнал да се оглежда и да търси нещо. Дядото /домакин/ седял на столче си пушел цигара и като видял младежа как усилено търси нещо го попитал: - Какво търсиш? Какво ти трябва? Младежът: - Абе, дядо, вода няма ли тук из двора някъде? Дядото: - И за какво ти е вода? Младежът: - Да си измия очите. Дядото: - Абе, деца, вие очи имате ли? - Защо спряха "Мелодия на годината"? - Защото Бойко Борисов никога не я е печелил. - Знаете ли, коя птица лети най-високо??! - На космонавта... патката! За съвсем кратко време поработи на Запад Мария К., заминала по обява във вестник, като миячка на чинии. Възмущението й било голямо, когато след границата никой не й взел паспорта и не я продал в публичен дом, а я накарали да мие чинии!