Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Системен администратор- вирус, който се лекува с бира.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Генко, искам всичко да си бъде, както си беше, разделихме се заради моята глупост, все още те обичам и искам да сме заедно! - И аз искам същото - Наистина? Кажи ми честно! - А-а-а, не, сторило ми се е...
Семейни
03.10.2017
3,070 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо и Грозданчо били в клас. Иванчо нямал уши и Грозданчо му се присмивал постоянно, но Иванчо се разревал. Влязла госпожата и го попитала: - Иванчо, защо плачеш? - Защото Грозданчо ми се подиграва, че нямам уши! - казал Иванчо. - Грзоданчо, ако пак го направиш, ще викна майка ти в училище! - казала госпожата. - Добре! - казал Грозданчо. Започнали разговор Иванчо и Грозданчо: - След 10, 20 години ще имаш деца и трябва да им четеш нещо! - рекъл Грозданчо. - Да, ще им чета! - отговорил му Иванчо. - Ами като станеш на 60, 70 години няма да виждаш добре! - казал Грозданчо. - Ами ще сложа очила. - рекъл Иванчо. - На какво ще ги сложиш тези очила бе, Иванчо?
- Защо на евреите носовете са дълги? - Защото Мойсей 40 години ги водил за носа из пустинята.
Баба отива на лекар: - Докторе, имам много странна болест! Като седна и така си седя, седя, седя. Като легна, така си лежа, лежа, лежа. - Бабе! Виждаш ли вратата? прекъсва я докторът. Като тръгнеш и така си върви, върви, върви...
Един човек взел, че паднал в реката и започнал да се дави. Минава друг наблизо и му казва: - Подай ми ръката си! Подай ми ръката си! Обаче от страна на удавника никаква реакция. Спасителят се огледал наляво-надясно за помощ и видял табелка, на която пише: "Габрово 5 км". Досетил се каква е работата и казал: - Дръж ми ръката! Дръж ми ръката! И удавникът тутакси се хванал за ръката на помагащия човек.
- Докторе, трябва да ми помогнете, скоро ще ставам баща. - Сега ще видим, съблечете се.