Жена се оплаква на психолог:
- Да знаете, моят син е ужасен. Като види куче, винаги го рита, като види коте, го мята за опашката, като види стар човек, винаги му взима бастуна.
- Не се притеснявайте, всички деца са такива. Като порастне, ще стане добър човек.
- Сигурен ли сте?
- Да, разбира се. Не се безпокойте, госпожо Шикългрубер.
Една баба четяла на внучката си приказка,когато малката изведнъж я попитала:
- Бабо,какво е любовник?
- Ами любовник това е.....- отвърнала замечтано бабата -това е........И-и-и-и любовник!-плеснала с ръце тя, скочила пъргаво и отключила крилото на гардероба,което винаги стояло заключено.От там се строполил скелет.......