Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Откраднаха ми колата! - Ходи ли в полицията? - Ходих, не са те!
Черен хумор 1,845 прегледа
Следващ →

Още вицове

Спокоен есенен следобед. На пейка в парка седят момък и девойка и играят вечната игра. - Ох, заболя ме пръстчето! - превзема се девойката. - Сега ще го излекувам! - казва момъкът и го целува. - Мина ми, но сега ме заболя бузката! - казва девойката. - Сега и нея ще излекувам! - казва момъкът и я целува по бузката. - Сега пък ме заболя ушенцето! - казва девойката. - И него ще излекувам! - пъчи се момъкът. На близка пейка седи як, мустакат чичка, който казва: - А бе, младеж, а можеш ли да лекуваш хемороиди? Студент пише на богатия си баща: "Татко, тук аз съм единствения, който ходи с кола на училище, всички останали ходят с автобус, гледат ме особено и на мен ми става неудобно. След кратко време студентът получава писмо от баща си: "Синко, в плика има пари-купи си и ти един автобус и ходи като другите с него на лекции." Води Мойсей евреите из пустинята… Година, две, три… Харесал по едно време едно място и казал: - Хайде да спрем и да се заселим тук! - Не, нещо много гадно мирише! - провикнал се някой. Продължили да обикалят. По някое време пак: - Хайде да спрем в тази долина и да се заселим? - Не, кофти мирише. Обикаляли, обикаляли… 40 години, докато накрая намерили място където не мирише лошо, и най-после се заселили. Затова сега Израел е единствената държава в Близкия изток, в която няма петрол. Попитали Радио Ереван: - Как ще се нарича следващия президент на България? - Президент-цар. Щом като през 1990г. имахте президент-председател. Върви мъж по пустинята. Допило му се вода, вдигнал глава нагоре и казал: - Господи, как ми се пие вода... Изведнъж небето се разтваря и пред него пада една лопата. Отгоре се чува глас: - Копай! Човекът покопал малко и намерил вода. Напил се той и казал: - Господи вече не съм жаден. Глас отгоре: - Върни лопатата! Върви мъжът нататък. Огладнял и казал: - Господи, колко съм гладен. Отгоре пада лопата и гласът казва: - Копай! Копал малко човекът и намерил храна. Хапнал и казал: - Наядох се! Глас отгоре: - Върни лопатата! Продължил човекът да върви и го ударил нагонът. Казал: - Господи, как ми се чука! Отгоре пада лопата и отново се чува гласът: - Копай! Почнал той да копае, копал час, копал два, след пет часа копане се изправил и казал: - Егати, как си го начуках... Отгоре се чува: - Върни лопатата!