Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момче и момиче - гаджета. Маниаци на Diablo. Прибират се след нощна. На вън обаче голям студ. Момичето проплкава: <BR>- Много голям студ брее. <BR>Момчето отвръща :<BR>- Ами... т’ва е малък студ само 5 level!!!
Програмисти 3,636 прегледа
Следващ →

Още вицове

Библията ни учи да обичаме ближния, а Кама-Сутра обяснява как точно. Затова рано или късно източната цивилизация ще победи западната. - В последно време не мога да ви позная. - Ние и без това сме непознати… Един човек взел, че паднал в реката и започнал да се дави. Минава друг наблизо и му казва: - Подай ми ръката си! Подай ми ръката си! Обаче от страна на удавника никаква реакция. Спасителят се огледал наляво-надясно за помощ и видял табелка, на която пише: "Габрово 5 км". Досетил се каква е работата и казал: - Дръж ми ръката! Дръж ми ръката! И удавникът тутакси се хванал за ръката на помагащия човек. Звъни телефона в три през нощта: - Ало! И ти ли не спиш... Една мутра си купил джип, но бил толкова голям, че не се побирал в гаража му и се чудил как да го прибере. Излиза комшията до него и му казва: - Какво гледаш и умуваш бе комши? Мутрата му отговаря: - Еми купих си джип, ама е толкова голям, че не се побира в гаража ми и се чудя дали да не му одрежа тавана. Комшията му казва тогава: - Защо не му спаднеш гумите по-лесно е и ще се побере!? Мутрата му казва: - А бе комши ти си по-глупав и от мен. Джипа от долу си влиза ама отгоре неще.