Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
син към майка си: - Майко, напоследък ми никнат гърди ! майката: - Дреме ми на х.ия !
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Момче и момиче - гаджета. Маниаци на Diablo. Прибират се след нощна. На вън обаче голям студ. Момичето проплкава: <BR>- Много голям студ брее. <BR>Момчето отвръща :<BR>- Ами... т’ва е малък студ само 5 level!!!
Програмисти
03.10.2017
3,636 прегледа
Следващ →
Още вицове
Библията ни учи да обичаме ближния, а Кама-Сутра обяснява как точно. Затова рано или късно източната цивилизация ще победи западната.
- В последно време не мога да ви позная. - Ние и без това сме непознати…
Един човек взел, че паднал в реката и започнал да се дави. Минава друг наблизо и му казва: - Подай ми ръката си! Подай ми ръката си! Обаче от страна на удавника никаква реакция. Спасителят се огледал наляво-надясно за помощ и видял табелка, на която пише: "Габрово 5 км". Досетил се каква е работата и казал: - Дръж ми ръката! Дръж ми ръката! И удавникът тутакси се хванал за ръката на помагащия човек.
Звъни телефона в три през нощта: - Ало! И ти ли не спиш...
Една мутра си купил джип, но бил толкова голям, че не се побирал в гаража му и се чудил как да го прибере. Излиза комшията до него и му казва: - Какво гледаш и умуваш бе комши? Мутрата му отговаря: - Еми купих си джип, ама е толкова голям, че не се побира в гаража ми и се чудя дали да не му одрежа тавана. Комшията му казва тогава: - Защо не му спаднеш гумите по-лесно е и ще се побере!? Мутрата му казва: - А бе комши ти си по-глупав и от мен. Джипа от долу си влиза ама отгоре неще.