Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В мен се крие интересна комбинация от силните страни на двама талантливи човека - Айнщайн и Шварценегер. Имам мозъка на Шварценегер и фигурата на Айнщайн.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Защо костенурките нинджа скачат винаги четирима на един ? - Защото учителят им е мишок.
Разни
03.10.2017
1,946 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пращат Иванчо в първи клас. Още първия ден той отива при учителката и казва: - Госпожо, аз съм много умен. Не съм за първи клас. Пратете ме направо за трети! Учителката се объркала и го води при директора. - Господин директор, Иванчо иска да започне учение направо от трети клас! - Добре! Изпитайте го - да видим. Почнала учителката? - Колко е 3 по 3? - 9. - Правилно! А 6 по 6? - 36. - Добре! А какво е това - кравата ги има четири, а аз две? - Крака. - А какво е това? Ти го имаш в панталоните, а аз го нямам? - Джоб. - Правилно! Ставаш за трети клас! А директорът се обадил: - Направо в пети да го пратим! Много е напред с материала! Я как отговори на всичко! А последните два отговора даже и аз ги сбърках!
На Иванчо ще му бият инжекция, но него го е страх и се дърпа: - Пуснете ме! Не искам! - Успокой се! Не боли, няма нищо страшно! - казва му сестрата. - Няма страшно, защото вие сте от безопасната страна на иглата.
Учителят пита: - Иванчо, защо съчинението ти за кучето е съвсем същото като това на брат ти? - Ами защото имаме едно и също куче!
Индиянец отишъл при вожда на племето: -Вожде, искам името ми да е по-кратко. -Добре сине мой,а как се казваш? -Казвам се "БЪРЗАТА СТРЕЛА" -Как искаш да се казваш? -Фиииии….ю
Обаждане до полицията: — Откраднаха ми часовника! — 5 без 15 е господине, приятен ден.