Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо костенурките нинджа скачат винаги четирима на един ? - Защото учителят им е мишок.
Разни 1,946 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пращат Иванчо в първи клас. Още първия ден той отива при учителката и казва: - Госпожо, аз съм много умен. Не съм за първи клас. Пратете ме направо за трети! Учителката се объркала и го води при директора. - Господин директор, Иванчо иска да започне учение направо от трети клас! - Добре! Изпитайте го - да видим. Почнала учителката? - Колко е 3 по 3? - 9. - Правилно! А 6 по 6? - 36. - Добре! А какво е това - кравата ги има четири, а аз две? - Крака. - А какво е това? Ти го имаш в панталоните, а аз го нямам? - Джоб. - Правилно! Ставаш за трети клас! А директорът се обадил: - Направо в пети да го пратим! Много е напред с материала! Я как отговори на всичко! А последните два отговора даже и аз ги сбърках! На Иванчо ще му бият инжекция, но него го е страх и се дърпа: - Пуснете ме! Не искам! - Успокой се! Не боли, няма нищо страшно! - казва му сестрата. - Няма страшно, защото вие сте от безопасната страна на иглата. Учителят пита: - Иванчо, защо съчинението ти за кучето е съвсем същото като това на брат ти? - Ами защото имаме едно и също куче! Индиянец отишъл при вожда на племето: -Вожде, искам името ми да е по-кратко. -Добре сине мой,а как се казваш? -Казвам се "БЪРЗАТА СТРЕЛА" -Как искаш да се казваш? -Фиииии….ю Обаждане до полицията: — Откраднаха ми часовника! — 5 без 15 е господине, приятен ден.