Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кралицата се разхожда със своя гост с колесницата. По едно време един от конете изпуснал газове... - Съжалявам много - казала кралицата. - О-о, няма нищо - отговорил гостът - аз мислех, че е коня...
Любими Герои 3,310 прегледа
Следващ →

Още вицове

Извинението е поредна стъпка към следваща грешка... - Представяш ли си, лежа си на плажа и ми се тръсва огромен досадник висок към два метра, застава на едно коляно и ми предлага да се оженим! - Да?! А ти какво направи? - Какво, какво... Съгласих се! - Така ли?! Ама изведнъж? - Е какво, да чакам да ми счупи и другото коляно ли? Англичанин, французин и българин спорят за националността на Адам и Ева. Англичанинът: - Адам е типичен англичанин. Само един джентълмен може да се лиши от едно ребро, за да направят жена от него. Французинът: - А пък Ева е типична французойка! Само французойка може да се отдаде на мъж за една ябълка. Българинът: - Според мене и двамата са българи! Само българите с гол задник и една ябълка в зъбите се чувстват, като в рая! - Убодохте ме с вилицата! - Извинете! Мислех, че щом лакътя ви лежи в моята чиния... Избягал от зоопарка слона. На другия ден се обажда в полицията един човек: - Ало, тук в градината ми има един огоромен сив звяр, който къса зелките с опашката си! - И какво ги прави? - И да ви кажа няма да ми повярвате...