Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Класифицирана информация в България - всяка информация, показваща, че държавните служби не работят в интерес на държавата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Кралицата се разхожда със своя гост с колесницата. По едно време един от конете изпуснал газове... - Съжалявам много - казала кралицата. - О-о, няма нищо - отговорил гостът - аз мислех, че е коня...
Любими Герои
03.10.2017
3,311 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отиват Хасан и Айше на танци. По едно време на Хасан му се дотанцувало и вика на Айше: - Айше, в`ъри тука да танцуваме, ма! - Не мога Хасане, х`апсолютно съм уморена! - Айше, в`ъри тука щти вкарам един ма! - Е, штом така любезно ма каниш!
В ресторанта: - За мен чиверзднеркенмашбрундгалвик с лимон, моля! Келнерът: - Извинете, чиверзднеркенмашбрундгалвик с какво?
Един човек карал мотора си пиян и си викал. като ме спре ченгето ше му кажа че очите ми са червени от вятъра. И така спряло го ченгето и го попитало дали са му червени очите от вятъра а той казал: - Не виждаш ли че съм пиян бре
Двама бивши затворници минават край затвора. — Виж, вдигнали са стената с още два метра – казва единият. — И какво от това? – отговаря другият. – Ако пожелая, пак мога да вляза вътре.
Двама алпинисти изкачват планина. Стигат до половината и единият (заекващ) казва: - З-з-з... Другият го прекъсва: - Като стигнем върха ще ми го кажеш. Стигнали до върха: - Кажи сега. - З-з-забравихме палатките. - Хайде да се връщаме. Стигнали пак половината. Оня казал: - М-м-м... Другият казал: - Като стигнем ще ми кажеш. Слезли. - М-м-майтап бе.