Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кралицата се разхожда със своя гост с колесницата. По едно време един от конете изпуснал газове... - Съжалявам много - казала кралицата. - О-о, няма нищо - отговорил гостът - аз мислех, че е коня...
Любими Герои 3,311 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отиват Хасан и Айше на танци. По едно време на Хасан му се дотанцувало и вика на Айше: - Айше, в`ъри тука да танцуваме, ма! - Не мога Хасане, х`апсолютно съм уморена! - Айше, в`ъри тука щти вкарам един ма! - Е, штом така любезно ма каниш! В ресторанта: - За мен чиверзднеркенмашбрундгалвик с лимон, моля! Келнерът: - Извинете, чиверзднеркенмашбрундгалвик с какво? Един човек карал мотора си пиян и си викал. като ме спре ченгето ше му кажа че очите ми са червени от вятъра. И така спряло го ченгето и го попитало дали са му червени очите от вятъра а той казал: - Не виждаш ли че съм пиян бре Двама бивши затворници минават край затвора. — Виж, вдигнали са стената с още два метра – казва единият. — И какво от това? – отговаря другият. – Ако пожелая, пак мога да вляза вътре. Двама алпинисти изкачват планина. Стигат до половината и единият (заекващ) казва: - З-з-з... Другият го прекъсва: - Като стигнем върха ще ми го кажеш. Стигнали до върха: - Кажи сега. - З-з-забравихме палатките. - Хайде да се връщаме. Стигнали пак половината. Оня казал: - М-м-м... Другият казал: - Като стигнем ще ми кажеш. Слезли. - М-м-майтап бе.