Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кое е най-гадно?! - Да си в пустинята и да умираш от жажда, а да имаш вода в коляното!
Любими Герои 3,321 прегледа
Следващ →

Още вицове

Времето може и да е добър лечител, но е много лош козметик. Две жени изпратили мъжете си на риболов. Два-три дни не се връщат и едната казва на другата: - А ма, да не са заминали при други жени? - Ти пък все най-лошото си мислиш, може да са се удавили. Прибирайки се в четири часа сутринта съвсем пиян, мъжът се бои да не си навлече гнева на нежната си половинка. Чуди се как да мине незабелязан. Изведнъж лицето му просветва: - Дойде ми на ум!... Ще вляза в кухнята, ще събера всички тенджери, ще ги вържа с връв една за друга... и ще почна да се изкачвам по стълбата, като ги влача подире си... При такъв шум жена ми няма да ме усети! Откровението на пияницата: - За пиенето съществуват разни причини: помен, празник, среща, изпращане, пътуване, сватба, развод, студ, лов, нова година, оздравяване, мъка, чувство за вина, прощъпулник, награждаване, нова служба, успех, триумф, фиаско. И просто пиене без причина! След неговата забележителна фраза: "Тя даже повръща красиво", аз разбрах, че това е любов...