Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една мутра си купил секретарка-робот. Външност като на Памела Андерсън, знае 8 езика, прави абсолютно всичко, в т.ч. печати под диктовка 500 букви в минута. Хвали се на приятелчето си. - Брато и аз че купя една за офисо, ама нека малко да я потестувам насаме! - Немаш проблем брато! Излезъл нашият от кабинета си и чака в приемната. По едно време се чуват страшни викове на болка и ужас: - Ебаси майката, забравих да му кажа, че в устата й е острилката за моливи!!
Семейни 2,864 прегледа
Следващ →

Още вицове

На политзанятие в бившия СССР лекторът патетично заявява: - Другари, през последните 30 години градихме социализма. В следващите 30 години ще изградим за нашите деца комунизма! Глас от залата: - Браво! Така им се пада на тези хулигани! Стара маймуна обяснява на млада какво е условен рефлекс: — Виж, сега ще натисна този бутон, а онзи идиот с бялата престилка ще ни донесе по банан. Огромен мъж влиза в бара и пита бармана: - Трябват ли ви пазачи? Барманът: - Господине, аз не знам какво можете! - Сега ще видите! С тези думи мъжагата се приближава до седящия на съседното столче, хваща го с една ръка за врата, без никакво усилие го вдига и го изхвърля през прозореца. След това се обръща към бармана и пита: - Е, как беше? - А, добре беше! Ей сега собственикът ще се върне обратно и ще поговорите... Пътува Бай Ганьо в един кораб с английската кралица. По едно време откъм водата се чуват силни викове за помощ - английската кралица, докато си гледала през парапета на палубата и… паднала вьв водата. Изведнъж се чува шум от второ тяло, падащо във водата - “пльос” - и кой си мислите - Бай Ганьо. Спасил Бай Ганьо английската кралица, и веднага любопитни репортери го обиколили, и го попитали: - Абе, Бай Ганьо, как ти най-смел от всички скочи във водата и спаси английската кралица ? А Бай Ганьо им вика: - Абе аз, че съм си смел, смел съм си, ама само да ми падне който ме бутна! Катаджия-баща буди сина си, който също е катаджия: - Ставай сине, време е за работа. Закъсняваме. - Коко е часа? - Седем и половина! - Рано е! - Как ще е рано, вече половин час карат безплатно!