Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж кандидатства за работа в БДЖ като стрелочник. Комисията го пита: - Какво ще направите, ако видите, че два влака се движат един срещу друг по релсите? - Ще ги спра със семафора. - Ами, ако семафорът се е развалил? - Ще ги спра с червено флагче. - А, ако нямате флагче? - Ще тичам за жената. Тя, горкичката, много обича да гледа катастрофи по телевизията....
Семейни 3,094 прегледа
Следващ →

Още вицове

Щирлиц изби вратата с ритник, след което на пръсти се запромъква към седящия в стаята Борман… (Един виц, който знам, че кума много го кефи) Срещат се двама бивши колеги-композитори от музикалното училище. Единият слиза от лъскава кола и отива при другия, който е ошмулен отвсякъде: - Как си, какво правиш? - Миии...добре съм. Работя по специалността. Композирам. Пиша на месец по две симфонии и три оратории...Работя в Държавната филхармония. Вземам над 260 лв. заплата, на Нова година ни дават още по половин заплата...абе кво да ти кажа - доволен съм. А ти как си? - И аз не се оплаквам - карам Бентли, имам вила на Карибите, къща в Лос Анджелис, апартаменти в Лондон и Париж... - А с какво се занимаваш? - Как с какво? По специалността си. Композирам. - Така ли? И какво си написал? - Само едно нещо: "Мммм-Данон..." Надпис на врата на банка: "Игрални банкомати" Високо в планината малко селце, сам там живее столетникът дядо Гошо, който се слави със завидно здраве и нестихващ интерес от страна на жените към него, въпреки преклонната му възраст. Пристига Ани Цолова от Бтв да интервюира дядо Гошо на живо в ефир за сутрешния блок. - Дядо Гошо, като жена ще ти задам първия ми малко провокационен въпрос, не се смущавай, цяла България те гледа в този ранен час! На какво се дължи този огромен интерес на жените към теб, та ти си на 100 години? С какво ги омагьосваш? - И аз не знам, моето момиче - отговаря дядото, като нервно си облизва веждите с езика... Българския отбор по водна топка отива на турне в чужбина.<BR>На мача - българин хваща топката и започва да плува към противниковата врата. От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият продължава, лъже един, втори, трети...<BR>От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият продължава, лъже още двама. От брега треньора вика "Подай на Спас". Нашият стига до вратата, замахва, удар и - гол! Отива при треньора и му казва:<BR>- К’во искаш бе тренер, не виде ли че вкарах гол?<BR>Треньора:<BR>- Абе ти вкара гол, ама Спас се удави.