Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Всички знаем, че вълшебната думичка е "моля", като в изречението "моля, не ме убивай". Твърде жалко, че Чък Норис не вярва във вълшебства.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Надпис на етикет: Океанска сол. Добита от слоеве на възраст над 250 милиона години. Трайност 2 години.
Бисери
03.10.2017
3,086 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кореец е на гости в САЩ. Гледа една сергия, на която пише ХОТ ДОГ. - Уха, топло куче! Не знаех, че американците обичат да ядат кучета! - помислил си той. Приближил се и си поръчал един ХОТ ДОГ. Продавача му дава. Той го погледнал и го върнал. - Ама защо? Какво му е? - Не бе, нищо му няма, ама може ли да ми дадеш един с някоя друга част от кучето?
Учителката задава на децата, да напишат съчинение на тема "Какво ще направя, ако имам един милион". "Ще нахраня всички бездомни кучета" - мисли си Марийка. "Ще помогна на пенсионерите" - пише Гошко. "Ще построя голям балон и ще дам на всички да се повозят на него" - мечтае си Танчето. Учителката върви между чиновете и изведнъж вижда Иванчо седи и зяпа през прозореца. - Ти що не пишеш, бе, Иване? - Да не съм луд? Имам един милион и ще седна да работя нещо!?!
Митничар влиза на проверка в автобус и пита: -Цигари,алкохол,наркотици,оръжие? Пътник от последните седалки сънено се обажда: -За мен две бири ако обичате!
Защо калинките ядат листни въшки, а не срамни въшки? Ами, защото повечето хора се притесняват да си пуснат калинки в гащите. Очаквайте скоро отговор на въпроса какво точно значи изразът: "Имам таралеж в гащите"
Едно момиченце на име Петя постоянно седи на компютъра и гледа филми. Баща и вече се ядосал и и казал. -Абе Петя не съм те видял да седнеш и да прочетеш една книга. Момиченцето отговорило: -A не бе тате аз чета дори много чета Той я попитал Така ли колко книги си прочела? Ами:Бетовен,Пепеляшка,Снежанка и 7те джуджета,Хитч и още много други -А!Mного книги си прочела бе,браво гордея се с теб,а кога успя да ги прочетеш? -Ами днеска, всички по субтитрите!