Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тъпите ненужни неща са ми толкова нужни.
Бисери 4,138 прегледа
Следващ →

Още вицове

В една тъмна нощ Джеимс Бонд влиза в един бар и там той вижда най-готината мадама на света. Той казва: - Бонд, Джеймс Бонд. А мадамата отговаря: - OFF, FUCK OFF. Трима приятели вечерят в известен лондонски ресторант. Малко след като са поръчали от менюто, келнерът се връща и казва: - Извинете, господа, но телешкото е свършило. Севернокореецът отговаря: - Какво означава "телешко"? Японецът учудено възкликва: - Какво означава "свършило"? А южнокореецът пита: - Какво означава "Извинете"? Шофьорът Джон Смит от щата Северна Каролина решил да провери нощно време със запалена клечка кибрит има ли бензин в резервоара му. Имало. Лети поп в самолет. Вика стюардесата: - На каква височина летим? - 3000 метра. - Донесете ми тогава чаша коняк. Донася му. Продължават да летят. Попът пак вика стюардесата: - На каква височина летим? - 5000 метра. - Донесете ми още една чаша коняк. Донася му. Продължават да летят и попът пак вика стюардесата: - На каква височина летим? - На 10 000 метра. - Донесете ми тогава чаша вода. - А не искате ли коняк? - Ш-ш-ш-ът! Да не чуе началството! - Защо не се харесвате на тази снимка? - Защото не съм фотоГенетичен!