Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
БАБА НЕТКА: Чатке, как си ма, какво праят децата? БАБА ЧАТКА: Аа, не съм ги чула ...още днес. Сутринта само си проверих пощата, ама после имах работа. Трябваше да рефрешна кочината на прасето и да изхвърля рисайкъл бин-а. Цял ден сърфирам по двора. Ама надвечер ще си пусна скайпа и ще си чатна с моите. БАБА НЕТКА: Ааа, добре ще направиш. Аз пък днес цял ден стоя на компа. Трябваше да даунлоудна ябълките от градината на двора и да максимизирам жилетката на дядото, че му е утесняла. Ама намерих едно място в нета, дека дават голи юзъри. Червих се, червих се, ама три часа ги гледах! БАБА ЧАТКА: Ауу, Нетке. Ми да ми пратиш линк у скайпа, че да ги видя и аз. От момиче гол юзър не съм виждала! Дядото вече за нищо не става. Съвсем му се е разхлопало флопито и Рамът не му стига. А да не говорим, че хард дискът му вече изобщо не е хард.....
Програмисти 3,808 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три плъха седят на някакъв бар и си говорят кой е по-смел. Първият се тупнал и казал: - Аз съм толкова здрав, че веднъж изядох цяла торба с отрова за мишки! - Аз пък веднъж се хванах в един капан и го разбих с голи лапи! - казал втория още по-важно. Тогава третият станал и казал: - Ай, аз трябва да си ходя вкъщи, да изпека котките в концлагера и да вкарам новите... Жена към мъжа си: - Странен е този бояджия! При мен боядиса кухнята за един ден, а при съседката вече е три дни и не е готов... - Ти си странна? ! - казва мъжа й. - Ти си на петдесет, а съседката е на двадесет! Жената ми казва: - Нагласила съм си алармата за 6 сутринта. Като те събуди, разръчкай ме, че да стана. Става ли? Мутра /бивш двойкаджия/ разказва на свой съученик /бивш отличник, а в момента, едва свързващ двата края/ как прави бизнес: - Ето да вземем например цигарите. Купуваме ги по 1 долар, а после ги продаваме по 3 долара. И ето така живеем от двата процента... - Защо казваме "сляпата неделя"? - Защото в неделя всички са махмурлии...... и не знаят какво правят!