Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
За да тестваме новия перилен прах, ние отидохме в детска градина и помолихме децата хубаво да се изцапат. Това беше 15-тата градина, в която направихме тази шега с децата и си заминахме...
Разни 2,142 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Да-а-а, каква щедра природа имаме… Разхождам се вчера из парка, и гледам на тревичката - златно синджирче! Измъкнах мадамата от него и си го взех за спомен. " -Гребането е масов спорт! Затова гребете на поразия!" Цветан Иванов - учител по физкултура в ХГ "Св. св. Кирил и Методий" гр. Велико Търново Тодор Живков и Роналд Рейгън се хванали на бас в коя страна хората пият повече алкохол. Влиза Рейгън е един бар и гледа всички пияни и ги разстрелял. Влиза във втори - пак всички пияни и пак ги изпозастрелял. В трети - пак положението същото. После отишли в Америка. Влизат в един бар, ама никой не бил пиян. Влизат във втори - пак никой. Трети - никой. Тодор Живков много се ядосал, ама решили да влязат в още един. Гледат всички пияни и Живков щастлив застрелял всички. На другия ден във вестниците пишело: "Един плешив терорист разстреля българското посолство в САЩ…" реди няколко дни - споделя с личния си психотерапевт една жена - видях сина си и съседското момиченце, седящи съвсем голи и всеки изучаваше тялото на другия..... - Аз не бих се вълнувал толкова силно за това. На тази възраст, това е абсолютно нормално - успокоява я психотерапевтът. - Ами, не мога да не се вълнувам, докторе. Дори и жената на сина ми, също го счита за ненормално.... Трима приятели единият Шмаркалка, вторият Тревоман а третият нормален си варват по улицата. Извенъж шмъркалката казал: - Момчета вижте стена аз предлагам да я прескочим!!! Тревомаът се обадил: - Аз предлагам да я заобиколим!!! А нормалният казал: - Абе момчета каква стена бе?!?!?!