Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една мутра отива при шефа си и получава инструкции: - Чакам много важен посетител от япония. Отиваш на летището да го посрещнеш и внимавай да не му сбъркаш името защото е много докачлив на тази тема. Казва се г-н Хой. Тръгва мутрата и си повтаря през цялото време името за да не го сбърка. Пристига на летището, вижда японеца и с възможно най-любезния си глас казва: - Добре дошли, господин Кор.
Семейни 3,227 прегледа
Следващ →

Още вицове

Самолет извършва принудително кацане в гъстите гори на Амазонка. Спасителен отряд е изпратен, да намери оцелелите пътници, да им занесе храна и медикаменти и да извика на помощ хеликоптери, които да ги спася. Спасителите търсили, търсили и накрая намерили падналия самолет. Приближават се към него и виждат следната картинка: един от пътниците седи на земята и глозга човешка кост, а зад него купчина от вече оглозгани кости. Мъжът вижда спасителите и горчиво започва да ридае: - Да, аз съм виновен. Ама, какво да направя, нали все пак трябваше да оцелея. Наложи се да изям всички останали пътници. Началникът на спасителния отряд гледа втренчено и успява само да каже: - Да бе, обаче самолетът падна само преди три дни.... Един кадровик звъни на друг. - Петров, ти взимаш ли евреи на работа? - Разбира се, иначе ще ме обвинят в антисемитизъм? - Не става въпрос за това... ОТ КЪДЕ ги взимаш?! На вратата на известен политик се звъни. Отваря той и на вратата висок мъж в черен костюм, нахълтва в къщата, вади пистолет и му го опира в челото. - Ама, аз такова… - уплашил се политикът. - Аз съм наемен убиец и ще ви убия без да усетите - прошепнал човека в черния костюм. - Ооо,така ли било - отдъхнал си политикът, - аз помислих, че сте данъчен… Отива един на преглед и казва: -Докторе, разстроен съм! Докторът му дал успокоително и му казал да дойде след седмица на контролен преглед. Явявя се болният в уречения ден и на въпроса на доктора как се чувства след лечението, отговаря: - Ами пак се насирам, но вече не се ядосвам. Какво е Наглост? 1) Да бутнеш някой по стапалата и да го попиташ – „Защо не ме изчака?“. 2) Да се искензаш пред вратата на съседа си и когато свършиш да позвъниш и да поискаш тоалетна хартия.