Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мисля! Затова и не съм женен!
Бисери 3,173 прегледа
Следващ →

Още вицове

Десет часът вечерта. Мъж звъни вкъщи: - Привет, скъпа! Как я ка­раш? - Къде си бе, идиот? Нали каза, че след шест ще се прибереш? - Не съм забравил. С че­тири вече бях! Остана да убедя още две и се приби­рам. - В моето гърло има цяло състояние! - гордо казва певецът. - И в моето - обажда се алкохоликът. Винету, Поразяващата ръка и един бял замръкнали в саваната. Но тъкмо да се устроят за сън, видели в далечината къща. Отишли до нея, но вътре било тъмно. Влезнал Винету. Чуло се "Туп", и излезнал с цицина на главата. Влезнал и Поразяващата ръка. Пак се чуло "Туп", и той излезнал с една цицина. Влязъл белия и се чуло "Туп", "Туп". Винету казал: - Нашият бял брат настъпи два пъти мотиката! Едно теле вдига глава и казва: - Мамо! Мамо! Виж, едно куче лети! Мaйкaтa продължaвa дa cи пace и бeз дa поглeждa: - Яж, cинe, яж, трeвaтa e направо трeпaч! Според данни на синоптиците тази жега скоро ще свърши...и ще почне друга.