Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един мъж отива в пекарна за хляб, на която продавачката е блондинка. Мъжът казва: - Може ли един хляб? А блондинката отговаря: - Какво да може хляба?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Никога не знаеш какво можеш да очакваш от жената - момче или момиче!
Семейни
03.10.2017
3,222 прегледа
Следващ →
Още вицове
Туристически гид към групата си: - Чака ни тежък преход, затова взимаме със себе си само най-необходимото и само в концентриран вид. Въпроси? - За ядене? - Само консерви. - За пиене? - Само ракия. - Ами момичета? - Само мръсници.
Няколко борци си говорят - какво е това кеф. Първият казва: - Това е да имаш жена, любовница, готина кола, маса пари. Вторият: - Това е да имаш жена, две любовници, две готини коли, и огромна маса пари. Третият: - Това е да имаш любовница, да си седиш с нея вкъщи, и изведнъж да нахълтат полицаи с маски и пищови, да те праснат по мутрата, да те съборят на земята, да ти сложат белезниците и да попитат: "Това нали е улица Христо Ботев 36", а ти да им кажеш: "Не, тук е Христо Ботев 38".
- Добър ден, съседе! Надявам се, че моите деца не ви пречат, когато играят във вашата градина! - Ни най-малко, съседе! Децата на моите приятели са и мои деца!
Дете тича при баща си и пита: - Тате, тате, а знаеш ли какво е "Опера"? - Да, сине, това е един браузер... - Не, тате, не, това е когато всички пеят!
Писмо до затворник от майка му: "Мили сине, тъгуваме по теб! Откакто си в затвора, няма кой да изкопае лозето,няма кой да засади картофите..." Отговор от сина: "И вие ми липсвате! Лозето по-добре хич не го копайте! За това, което ще го намерите, ще ми лепнат поне още 20 години,че и вас ще доведат при мен." "Мили сине, с писмото ти дойдоха и полицаи, изкопаха цялото лозе, нищо не намериха..." "Мила мамо, каквото можах да направя оттук, направих. Засадете си картофите сами!"