Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Статус на блондинка във Фейсбук: " Няма да пиша, че съпругът ми е в командировка, и че съм сама у дома, защото разни злосторници може да се възползват от това, и да дойдат на ул. "Хр. Ботев", бл. 5, вх. Б..."
Разни 1,870 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко момченце моли баща си: — Тате, разкажи ми приказка… Бащата помислил и тихо казал: — Утре… тате ще си дойде навреме… трезвен… ще купи на мама цветя, а на теб колело… Норвежко семейство. Жената ежедновно казна мъжа: - Скъпи, сложи червената престилка и измий съдовете. - Скъпи, сложи червената престилка, приготви обяд. - Скъпи, сложи червената престилка, почисти. - Скъпи, сложи червената престилка, изглади дрехите След три години мъжът изревал: - Край, писна ми червената престилка!! Искам синя!!!! Съпругът се завръща от командировка. В антрето вижда големи мъжки обувки, а на закачалката дълъг шлифер. Виждайки всичко това предпазливо погледнал през ключалката в хола. На дивана лежали голи жена му и любовника й юначага, здравеняк. - Скъпи, ако сега си дойде мъжа ми какво ще го правиш? - Ей, така ще му извия врата, като на мръсно коте! - рекъл любовникът и жестоко показал с ръце как ще изглежда. Съпругът като видял и чул всичко това, показал средния си пръст и рекъл: - Да, да. Ще ми извиеш врата, ама другия път! Аз имам още два дни командировка! Взел куфарчето и изчезнал. -Докторе, не ми става. -Веднъж седмично яжте риба. След известно време....... -Няма ефект докторе, пак не ми става. -Яжте риба три пъти седмично. След време...... -Докторе, пак не ми става. -Ще ядеш риба всеки ден и няма начин да не стане. След време се срещат: -А бе докторе ти не си ме разбрал, аз не изкам да ми свети а да ми става. Професор изпитва свой студент, който незнае нищо. Накрая той му казва: - Ако ми зададеш 3 въпроса, на които не успея да отговоря ще ти пиша 6. - Добре. Първият ми въпрос е: Кое нещо е законно, но не е логично? Втори: Кое нещо е логочно, но не е законно? И последен въпрос: Кое нещо е незаконно и нелогично? Мислил професорът, мислил и накрая написал отлична оценка на студента и го отпратил. После попитал кой от останалите ще отговори на тези въпроси. Станал друг студент и казал: - Вие сте женен, а жена ви е по-млада от вас. Това е законно, но не е логично. Второ: Жена ви си има любовник. Това е незаконно, но е логично. И последно: На този любовник вие току-що писахте шестица. Това е незаконно и нелогично.