Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят двама старци в кварталната градинка и единия се оплаква на другия: - Ех, какъв шоколад имаше едно време... Хапнеш едно парче и после чукаш цяла нощ. А сега и две кутии бонбони да изядеш, все тая... Развалиха го тоя шоколад.
Разни 2,079 прегледа
Следващ →

Още вицове

В съда обвиняемия: - Прибирам се вкъщи, жена ми лежи в спалнята, прозореца отворен, а отвън тича един тип. Хванах шкафчето и право върху онзи отвън. Свидетел 1: - Тичам си аз по алеята и изведнъж това шкафче на главата ми. Свидетел 2: - Седя си значи в шкафчето... Баба и дядо отиват при сексолог: - Добър ден, какво ще желаете? - пита ги с подиграватерлен тон той. - Ами нали сте сексолог, имаме един голям сексуален проблем. - Хм, и-и-и-и какъв е той? - По-добре вижте... Събличат се бабата и дядото и започват лют и настървен секс... - Не разбирам, какъв ви е проблема?!? - казва след един час порно сексологът. - Терен нямахме, мойто момче... Отишли група студенти на пикник и замръкнали. Нямало къде да спят и отишли до близкия манастир. Отива водача им и пита игумена: - Дядо игумене, ще ни пуснеш ли да преспим? - Виж, мойто момче, - казал игуменът, - ще ви пусна ама ти уреди нещо за чукане и няма проблеми. Настанили се те в трапезарията. Решили да си лягат и отива пак същия студент при игумена. Чука на вратата на килията му. - Влез, влез. Влезнал той. - Лопни мандалото че влиза хлад. Затворил той вратата. - Какво стана? Кандардиса ли някое маце? - пита игуменът. - Ама дядо попе, аз… нали разбираш, те… никоя не искаше… а и вече е късно… дай още по някое одеало да се завием и да си ходя… - Късно е чадо, мандалото лопна… - Защо Лили не се омъжва? - Чака мъжа на мечтите си. - И какъв трябва да е този мъж? - Трябва да иска да се ожени за нея. Да направим снимка за да си спомнят за нас нашите ДЕДИ!!!! (Къци Вапцаров)