Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- О, ти имаш медалион! Какво има в него? - Коса - за спомен от мъжа ми. - Че той нали е жив! - Жив е, но отдавна няма коса!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Двама българи отишли в чужбина. Влизат си в хотелската стая и гледат - има топла вода! Единият казал: - Ех, има топла вода! Жалко, че няма да останем до събота, та да се изкъпем...
Семейни
03.10.2017
3,091 прегледа
Следващ →
Още вицове
Oбява: " Фокусник с дългогодишен опит ще Ви излекува от наивност и излишно доверие. При 100 процента предплата - гарантиран 100 процента резултат.
Лекар бил на визитация в лудница и влязъл в поредната стая. Един пациент седял на пода и режел въображаема дъска, докато друг висял от тавана. — Какво правиш? – попитал докторът първия пациент. — Не виждате ли? Режа тая дъска. — А какво прави той? – посочил другия пациент психиатърът. — А, той ми е приятел. Малко е луд и се мисли за електрическа крушка. Лекарят виждал, че лицето на оня, който висял от тавана, започва да почервенява. — Щом ти е приятел, трябва да го свалиш на пода, преди да е пострадал. — Какво, и да режа дъската на тъмно?!
Реклама: Вълкът искал да изяде Червената Шапчица, но премислил... Презервативи "Дюрекс" - най-добрата приказка.
Затворник се оплаква на надзирателя: - Храната ви е направо отвратителна! Днес в супата си намерих патрони, а в салатата - пистолет!
Един луд в психиатрията по цял ден стоял до някаква малка дупка в стената и гледал през нея. По някое време един доктор решил да провери, казал му да се отмести и погледнал и той. - Ама тук няма нищо! - казал докторът. - Е, ти сега дойде и искаш да има, аз вече три години гледам и още нищо не съм видял…