Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо и Марийка на купон у тяхен приятел.Ядене,пиене,танци,шоу.Иванчо зацапал малко свещите,но не изпуска Марийка от око,щото знае колко много я хапят гащите.Да,ама не!По едно време стопанина и Мимито изчезнали някъде.След 30-тина минутки двамата се връщат.Иванчо пита: Къде изчезна бе,муци? Заболя ме главата и домакина ми даде някакви капки от домашната аптечка. Мина ми главоболието.. К’во няма да ти мине,като гледам,че домакина даже не си е дръпнал ципа на аптечката..
Иванчо и Марийка 3,241 прегледа
Следващ →

Още вицове

В училище учителят обяснява на децата как трябва да си мият зъбите преди лягане, и после почва да ги пита: - Петърчо, ти какво правиш вечер преди лягане? - Мия си зъбите! - Браво. А ти, Марийке? - Мия си зъбите. - А ти, Иванчо? - Пуша една цигара и си лягам. - Браво бе… А родителите ти какво правят? - Е, господин учител, тоя въпрос не е подходящ за деца във втори клас… По-добре руснаците да ти спрат газа, отколкото немците да ти го пуснат. еврейска мъдрост В училището питат син на мутра: - Колко е две по две? - Четири! - А пет по девет? - Нещо почнахте много въпроси да задавате, а! Як родопчанин, надупил една невяста и тамън й го допрел и тя рекла: - Боба не с колянце! А той и рекъл: - Не колянце! То е тоооооооооо! Чука се на вратата: — Кой е? — Полиция! Отворете! — Защо? — Трябва да поговорим. — А вие колко човека сте? — Двама. — Ами говорете си…