Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама пияни отиват на гробището: - Вземи лопата и почвай да копаеш? - ? - Аз ти казвах, да ходим да еб@м жена ти, а ти ми викаш - нее, по-добре първо твоята!
Пиянски 2,190 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Прочетохте ли стиховете ми? - пита млад поет редактора. - Да. И знаете ли, сред тях има едно стихотворение, което дори и Гьоте не би могъл да напише! - О, много ме ласкаете! А кое е това стихотворение? - Онова, за телевизора. Пияница разправя на свой познат: - Събуждам се след един запой и гледам - лежа на килимче, а килимчето - окачено на стената… Един цар имал три дъщери. Решил да ги омъжи и им дал по един лък и една стрела, и им казал: -В което царство падне стрелата, там ще се омъжите! Най-голямата стреляла, стрелата паднала в Златното царство с прекрасен принц, в двореца всичко било от злато. Омъжила се там. Средната сестра стреляла, стрелата паднала в Сребърното царство с прекрасен принц. В двореца всичко било от сребро. Омъжила се и тя. Най-малката стреляла, стрелата паднала в едно блато. Търсила я тя и накрая я намерила в устата на един жабок. Била чувала за принца превърнат в жабок от зла вещица и решила , че е той. Навела се да го целуне и да развали магията, но не се получило нищо, целунала го пак -нищо, целунала го трети път и пак нямало резултат. Тогава жабокът проговорил с човешки глас: -С целуване не става, май ще трябва да ми духаш! ! ! Като бях малък баба ми казваше, че ако се храня добре и си изяждам всичка ще ми дадат медал. Сега съм на 45. 150 кг. Къде са ми ордените и медалите, мамка му?! - Ало, здравейте. Убих човек. Не, не, в полицията още не съм се обаждал, веднага на вас, на БТВ.