Борче разказва на приятел:
- Помним, имах едно гадже, дето като се чукаме все викаше: "Не свършвай в мене, не в мене, моля те само не в мене!" Много тъпа беше горката. "Не свършвай в мене!" Ми то друга немаше тогава!
Главният лекар на поликлиниката казва на жена си на вечеря:
- Вчера уволних новия санитар. Тренирахме изкуствено дишане на манекен, всички си тръгнаха после, а той продължи, идиотът!
- Защо пък да е идиот? Може да е решил да затвърди уменията си?
- Ти просто не можеш да си представиш, какво напъха в устата на манекена!...