Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо на Световното по футбол в Германия са забранили на трибуните да се правят мексикански вълни? - Защото вече три блондинки са потънали
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Жената, която миеше прозорците с къса пола и прашки, след двадесет минути бе изтеглена от перваза на прозореца от съпруга си, който я видя в Youtube.
Разни
03.10.2017
1,762 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вчера неизвестен паркирал своя жълт Запорожец пред вратите на Газпром. Такъв позор компанията не беше преживявала от деня на основаването си...
Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цветове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашата реакция госпожо, си правя извода, че вие или не сте правили секс, или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо.
- Докторе, съседите ме считат за луд, понеже обожавам кренвирши. - Глупости! Аз също обичам кренвирши. - Елате тогава вкъщи да ви покажа моята колекция!
Продал си си душата? Не тъгувай! Изпрати SMS на номер XXXX и ще изтеглиш нова!
Уди Алън след среща със Скарлет Йохансон написал в дневника си: "Когато й предложих ролята, тя каза, че преди да вземе решение, сценарият трябва да бъде одобрен от агента й, а след това от майка й. После се оказа, че трябва да го одобри и агентът на майка й. Насред преговорите обаче тя си смени агента, а след това и майката."