Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Влиза в аптека запъхтян селски тарикат с високо вдигната ръка: - Пет хапчета Виагра, че имам среща с три гаджета. На другият ден нахлува същият в аптеката с вдигнати ръце: - Десет... - Какво? - учудва се аптекарката - Виагра? - Не, крема за ръце. Не дойдоха на срещите ми.
Семейни 2,808 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Днес бях на доктор и исках да ме прегледа в присъствието на хубата медицинска сестра.. - Леле..Нямаш ли доверие на доктора и се притесняваш да останеш насаме с него? - Имам му доверие, но се притеснявам да оствавя мъжа ми в чакалнята с тази сестра! Един старец отива на лекар и се оплаква: - Имам проблеми с ходенето по нужда. - Добре, кажи сега как ходиш по малка нужда, - отвръща лекарят. - О, всяка сутрин ходя редовно в седем часа. - Добре, а как си с ходенето по голяма нужда? - Всеки ден като часовник в осем часа. - Тогава какъв ти е проблемът? - Аз се събуждам сутрин в девет. Внучката пита баба си.. - Абе бабо, как сте ги изкушавали едно време мъжете, като нищо не се е виждало от вас от толкова много дрехи ? !? ! - Емии..бабе..ние едно време имахме мъже ебачи а не като днешните..гледачи.. Страничния ефект от компютърни игри в работата - добре развито периферно зрение. Уважаема редакция, Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително. От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено. Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с “приятелки”, а като я питам с кой е била, казва, че не ги познавам. Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла. Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах. Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане. И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо! Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?