Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Езоп написал много басни, ебачите сме най-опасни.
Любими Герои 2,081 прегледа
Следващ →

Още вицове

Девойка при врачка: - В мен са влюбени двама - Мартин и Светльо. На кого от тях ще провърви? - На Мартин - ще се ожениш за Светльо. - От любовта му с мен буквално му пораснаха криле! - И? Щастливка...И какво стана? - И той ги разпери крилата и отлетя при друга... Какво прави блондинката като се събуди? Пита кой от четиримата ще я закара до вкъщи. Мъж стои на автогарата и се смее… Смее.. смее се… Приближава полицай и пита: — На какво се смеете толкова? — Изиграх кондуктора. — Как? — Купих си билет и не се качих. Стоят си трима приятели и си говорят, и тогава единият каязал: -Абе да знаете моята тъща като почина и ние и взехме най-хубавото място на гробищата, точно под един вековен дъб. Тогава и вторият казал: - Абе и моята тъща като почина и взехме много хубаво място на гробищата, точно под един орех. Третия мислил, мислил, извадил мобифона си и звъннал на тъща си: -Ало, майко какво правиш. -Ами какво да правя, нищо ослушвам се тук за някоя клюка. -Ослушвай се, ослушвай се, ама ти докато се ослушваш те хората взеха хубавите места!