Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- С коя песен ще посрещнем 2012 година? - "Камъните падат"...
Черен хумор 1,886 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две циганки метат автогарата във Варна .. Ранна утрин някъде малко преди 6 часа. Едната дърта, другата млада. Младата циганка започва да се оплаква: - Оххххх сестро ... к’во да ти разпаам. Прибира се снощи бааащата на м’ойто Асан и ка’т ма вижда и вика харе Айше свалай г’ащити - И ти ко ма ?!?! - казва дъртата циганка. - И аз ... ми аз ко .. свалям ги на’л е бащата на мойто Асан. - И после са брибира по-голям’то брат на мойто Асан .. и той аре Айше сваляй .. после по-малкото брат ... и тъй до одеве .. кат са прибра мойто .. то щото нали най-малкото и той вика да свалям г’ащити ... и ей го на ... станало 6 и аз метем тука. - Ууууууу мхного ибани ма !!!! - казала дъртата циганка с респект в гласа. - А ... тоооо и’банту не беше много .... спането беше малку! - Коя е таэи птица в Австралия, която се иэлюпва от яйца, но не снася яйца? - Петелът! Млада жена напуска съпруга си, отива при майка си и й казва: -Като излизах чух изстрел. Как мислиш, мамо, дали се е застрелял? -Отворил е бутилка шампанско... Разбойник насочва пистолет към самотна жена на улицата: - Давай парите! - Хе, ама тоя пистолет не е ли воден? - Именно. Само си помисли какво ще стане с грима ти като те напръскам. - Защо армията издирва автора на "онова писмо"? - За издаване на тайна. - Ама нали излиза, че е истина, това което е написано? - Че е истина си признаха...Но те го търсят, затова че издава тайната, че армията лъже с повод и без повод.