Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Дължите ми шестедесет лева за ваденето на зъба. - Но защо? Нали взимате по двадесет? - Да, но вашите викове изгониха двама от чакащите пациенти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- С коя песен ще посрещнем 2012 година? - "Камъните падат"...
Черен хумор
03.10.2017
1,886 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две циганки метат автогарата във Варна .. Ранна утрин някъде малко преди 6 часа. Едната дърта, другата млада. Младата циганка започва да се оплаква: - Оххххх сестро ... к’во да ти разпаам. Прибира се снощи бааащата на м’ойто Асан и ка’т ма вижда и вика харе Айше свалай г’ащити - И ти ко ма ?!?! - казва дъртата циганка. - И аз ... ми аз ко .. свалям ги на’л е бащата на мойто Асан. - И после са брибира по-голям’то брат на мойто Асан .. и той аре Айше сваляй .. после по-малкото брат ... и тъй до одеве .. кат са прибра мойто .. то щото нали най-малкото и той вика да свалям г’ащити ... и ей го на ... станало 6 и аз метем тука. - Ууууууу мхного ибани ма !!!! - казала дъртата циганка с респект в гласа. - А ... тоооо и’банту не беше много .... спането беше малку!
- Коя е таэи птица в Австралия, която се иэлюпва от яйца, но не снася яйца? - Петелът!
Млада жена напуска съпруга си, отива при майка си и й казва: -Като излизах чух изстрел. Как мислиш, мамо, дали се е застрелял? -Отворил е бутилка шампанско...
Разбойник насочва пистолет към самотна жена на улицата: - Давай парите! - Хе, ама тоя пистолет не е ли воден? - Именно. Само си помисли какво ще стане с грима ти като те напръскам.
- Защо армията издирва автора на "онова писмо"? - За издаване на тайна. - Ама нали излиза, че е истина, това което е написано? - Че е истина си признаха...Но те го търсят, затова че издава тайната, че армията лъже с повод и без повод.