Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заплата ми шепне: - Нека да отидем някъде? А аз ѝ казвам: - Стой си вкъщи, малка си още...
Черен хумор 1,857 прегледа
Следващ →

Още вицове

Група студенти влиза при преподавателя на изпит: - Г-н професоре, ще можете ли да изпитате един ле-е-е..ко подпийнал наш колега? Професорът въздъхва тежко и великодушно казва: - Добре, колеги! Внесете го! Учителката пита учениците да кажат вид неотровна гъба. Иванчо веднага отговаря: - Гъба "Ебач". - Ама, как може така, Иванчо. Няма такава гъба! - казала учителката. - Аааа има госпожо. Миналата събота мама каза на леля - хайде да ходим в гората за гъби, па може да намерим и някой ебач. Първи януари. Две приятелки си говорят по телефона: - Галя, как изкара Нова година? - Ами както обикновено - в леглото... - И много народ ли се събрахте? Продължавайте, продължавайте, аз винаги се прозявам ,когато ми е интересно... Влязъл човек в бар и попитал: - Какъв коктейл ще ми предложите? Барманът отговорил: - Ами, най-новия ни - едно, две, максимум три! - Е какъв е тоя коктейл? - Ами, взимаш една тенджерка. Сипваш вътре чаша водка, две, максимум - три. После взимаш една чаша коняк - две - максимум три - и ги сипваш в тенджерката. После взимаш чаша уиски - две - максимум... три, и в тенджерката. После взимаш халба бира - две, е... максимум три, в тенджерката, разбъркваш хубаво. Сипваш си една чашка, две, максимум .. три. След това веднага ставаш, и правиш крачка. Две... Максимум три!