Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Семейството на Марийка отишли на гости у Иванчо. Яли пили и станала късно, затова решили да пренощуват там. - Марийке, трябва да спиш в стаята на Иванчо и понеже има само едно легло, през ноща той каквото и да ти казва, ти му отговаряй, Не бива Иванчо - посъветвал я баща и. Легнали си и за по-сигурно бащата на Марийка сложил една дъска по средата на леглото. През ноща, Ивначо към Марийка: - Марийке, бива ли двама млади да спят разделени отедна дъска? - Не бива Иванчо - отвърнала тя, с отговора подсказан от баща и. Хоп Иван хвърлил дъската. - А бива ли двама млади да са в едно легло и да спят с дрехите? - Не бива Иванчо. Взели и се съблекли. - А бива ли Марийке, двама млади да спят в едно легло чисто голи и да не се наебат? - Не бива Иванчо. Разтворила нашта бедрата и Иванчо го топнал. На сутринта бащата бърза да разбере какво станало с дъщеря му Марийка: - Какво стана дъще, Иванчо закача ли те? - Ох Татеее, с твоето не бива, Иванчо цяла нощ ми го набива...
Иванчо и Марийка 2,459 прегледа
Следващ →

Още вицове

Най-хубавата птица следва да се сложи в клетка. Китойска поговорка На една блондинка много й се подигравали, че е глупава и тя решила да си боядиса косата черна. Един ден, както си карала колата, видяла стадо овце. Слязла и казала на овчаря: "Ако позная колко животни има в стадото ти, ще ми дадеш ли да си избер една овца?" Овчарят се съгласил, а тя познала без да се замисли: "54". Човекът си глътнал езика, а блондинката казала: "ИЗбирам си ей това игривото агънце до дървото" и посочила към него. Взела го тя и го понесла към багажника. Овчарят я поизгледал все със същия затъпял поглед и после казал "Ако позная истинския цвят на косата ти, ще ми върнеш ли кучето?" Три мравки взели последни заплати преди да напуснат работа и се събрали да споделят коя какво ще си купи. Първата казала: - Аз ще си взема една огромна пържола и ще си е ям цяла зима. Втората казала: - Аз пък ще си взема новия албум на Bony M. И третата казала: - Аз пък нищо няма да си взема. И така се разделили трите колежки като се разбрали да се видят догодина по същтото време. Дошло време за срещата и мравките се събрали. Първата казала, подсмърчайки: - На мен някой ми открадна пържолата. Втората казала: - На мен пък ми откраднаха касетката. Третата се уригнала и казала: - Маа Бейкър! Миг невнимание - цял живот умрял... Свещеник към пияница: - Страхувам се, сине мой, че няма да се видим в рая... - Отче, какви ги разправяте! Какво сте се сторил?