Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мисли на държавния служител: "Ужас, вицове ком не се отваря. Какво ще правя днес на работа!!"
Професионални 3,407 прегледа
Следващ →

Още вицове

Понеделник. Двама полковника си говорят за риба, кой къде бил, какво хванал. До тях седи млад лейтенант и тъжно подсмърча. Единият полковник го попитал: - Кажи защо си толкова тъжен? - И аз обичам да ходя за риба, но жена ми не ме пуска. - Е това ли ти е проблема. Ние сме му хванали цаката. В събота като стана дърпам завивките и казвам на жена ми: "Егати и задника !". Оная ми се разкрещява и ме гони от вкъщи. Събота сутринта лейтенантът дърпа завивките: - Егати и задника! Майната й на рибата! - Извинете, вие ли сте Ибрахимкарадурумодрихалилбегович? — Не, аз съм Коен. — По дяволите! Винаги ги бъркам тези две фамилии! Умира милиардер. Свети Петър го посреща на вратите на рая: - Здравейите - заглежда се в списъка - хммм имате вила на Хавайте и вила на Канарските острови? - Да. - Къщи в Ню Йорк, Лондон, Париж, Москва и Токио? - Да. Имам. Цял живот работих и постигнах всичко сам и освен това и данъците винаги си ги плащах. - Ролс-Ройс, Ламборджини и две ферарите? - Да. Да. Да. Имам. Но какво значение има това? Не може ли да вляза в рая? - Но, разбира се, че можете! Заповядайте... Просто се страхувам, че няма да ви хареса... Хубавата параноя струва колкото дузина фобии. Помня, когато моя баща ми каза за птичките и пчеличките. "Това са птички, сине, а ей-това там са пчелички."