Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Каква е разликата между циганина и рома?? - Едното е за биене другото е за пиене.
Черен хумор 2,180 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един човек за риба. Намерил едно закътано място, замаскирал се хубаво, седнал удобно и хвърлил въдицата. Седи и чака. По едно време чува някакъв глас отдалече - "Ходи се шибай!" Уплашил се човека, че някой му крещи на него, наострил уши. Този път от по-близо отново се чува "Ходи се шибай!". Човекът бързо събрал въдиците и се приготвил да бяга. Изведнъж гледа - по реката плува лодка, а вътре някакъв дебил гребе с лъжици. - Абе, човек, защо гребеш с лъжици? - попитал той учуден. - Ходи се шибай! …аз ще се огранича само с първите два члена в развитието. Химически факултет на СУ - проф. Борислав Тошев - Физикохимия II ч. Двама пияници разговарят, разглеждайки богатия асортимент от спиртни напитки: - Приятел, как познаваш коя водка е качествена? - Когато заспя над жена си... Само в България шофьор, бавно преминал на червен светофар счита, че той не е нарушил... В новогодишната вечер. Мъж казва на жена си: - Трябва да ти върви през следващта година! - Защо? - Следващата година е годината на кучето, и като истинска кучка ще ти върви!