Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В едно селце докторът имал тайна връзка с даскалицата. Случило се, че забременяла обаче. Някак си успяла да скрие от селото, че е бременна. Като дошло време да ражда отишла тайно при доктора. След като родила му казала: - Това дете си е твое и ти го оставям! - и си отишла. Малко по-късно при доктора дошъл селския поп, който имал голям корем и се оплаквал от болки в стомаха. Докторът му сложил упойка и му изрязал доста от тлъстините на корема. Като дошъл в съзнание попа чул: - Попе, оказа се, че си бил бременен. Я виж какво хубаво бебе си родил! Попът ошашавен взел бебето и го отгледал, като негово. След години, когато вече бил остарял попа и легнал на смъртно легло, казал на сина си: - Сине, трябва да ти призная една страшна тайна. Аз не съм ти баща, а съм ти майка. А баща ти е поп Киро от съседното село.
Семейни 1,507 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива в магазина малко момиченце и казва на касиерката: - Вчера сте се объркали с пет лева с моето ресто. - Късно идваш, момиченце, трябваше вчера веднага да ми кажеш. - Ок, ще задържа парите за себе си. НОИ събрал всички животни в ковчега и ги изнудил да си платят осигуровките... В един офис постъпила на работа нова секретарка. Един ден тя видяла, че ципът на шефа е разкопчан и тактично казала: - Сър, вратата на казармата е отворена. Шефът решил да се пошегува и на следващият ден казал на секретарката си: - Госпожице, когато видяхте, че вратата на казармата е отворена, дали случайно не видяхте и един млад войник да стои на пост? Секретарката отговорила: - О, не, сър! Видях само един изтощен дребничък ветеран, който седеше отчаяно върху две смачкани торби! Вървят блондинка и брюнетка в джунглата...Изведнъж от храстите изскача тигър, брюнетка за секунда се чуди и хвърля шепа пясък в очите на тигъра и се качва на едно дърво. Казва на блондинката: - Бързо, качвай се и ти! А блондинката: - Защо? Да не би аз да му хвърлих пясък в очите?! ‎- Добър ден да ви се представя старшина Петров от КАТ! И така, нека да започнем с въпрос за двадесет лева : – Защо сте без предпазния колан?