Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разхожда се поручик Ржевски със Шура Азарова. - Странно - казва поручикът - защо беседките се наричат беседки, а не другояче? - Защото, поручик, в тях, като правило, се беседва. - Не, Шура. В тях, като правило, се чукат…
Поручик Ржевски 7,018 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза американец в един бар: - Двойно уиски! - Разбира се господине, но ви предупреждавам, че е много скъпо - казала барманката. - Нищо, нямаш проблеми! Изпил си американеца уискито, но нямал пари и затова си сложил ръката на барплота и казал: - Ето, режи! Повече тази ръка няма да пипне алкохол! След малко влиза един руснак: - Водка! - Да, ама е много скъпо. - Нищо, ти не се притеснявай! Изпил си водката ама нямал пари, затова си подал ръката и казал: - Ето режи, повече няма да посегна към алкохола. Влиза след малко българин. - Дай една ракия. - Скъпо е. - Абе дай една ракия ти казвам! Дала му барманката, той си изпил ракията ама нямал пари. Извадил си оная работа и казал: -Ето! Барманката притеснено попитала: - Ама да режа ли? - Как ше режеш ма? Духай! Един ходил на гости при приятел в Сърбия. хапнали, пийнали, дошло време да лягат. Сърбина попитал: - Де искаш да спаваш, при беба, или на кухню? Нашия си рекъл "а бе какво да ми реве бебе цяла нощ" и казал: - В кухнята. Сутринта чува, влиза някой. Отваря очи - страхотна мадама, по бельо, и му казва: - Добър дан, я съм Беба! -Добър дан. Я съм будала. Еманацията на женската интуиция, когато най-лошото се случи се изразява с "Казах ли ти!?" - Това не може да е истина! Възкликнал Чък Норис и свалил рейтинга на Бойко Борисов. Не тръгнах по мъже още на 15, не съм се лекувала от наркозависимост, не работя на околовръстното...казано накратко-не оправдах надеждите на бабите от блока...