Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Умирай само в карен случай!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Поручик Ржевски
Разхожда се поручик Ржевски със Шура Азарова. - Странно - казва поручикът - защо беседките се наричат беседки, а не другояче? - Защото, поручик, в тях, като правило, се беседва. - Не, Шура. В тях, като правило, се чукат…
Поручик Ржевски
03.10.2017
7,018 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влиза американец в един бар: - Двойно уиски! - Разбира се господине, но ви предупреждавам, че е много скъпо - казала барманката. - Нищо, нямаш проблеми! Изпил си американеца уискито, но нямал пари и затова си сложил ръката на барплота и казал: - Ето, режи! Повече тази ръка няма да пипне алкохол! След малко влиза един руснак: - Водка! - Да, ама е много скъпо. - Нищо, ти не се притеснявай! Изпил си водката ама нямал пари, затова си подал ръката и казал: - Ето режи, повече няма да посегна към алкохола. Влиза след малко българин. - Дай една ракия. - Скъпо е. - Абе дай една ракия ти казвам! Дала му барманката, той си изпил ракията ама нямал пари. Извадил си оная работа и казал: -Ето! Барманката притеснено попитала: - Ама да режа ли? - Как ше режеш ма? Духай!
Един ходил на гости при приятел в Сърбия. хапнали, пийнали, дошло време да лягат. Сърбина попитал: - Де искаш да спаваш, при беба, или на кухню? Нашия си рекъл "а бе какво да ми реве бебе цяла нощ" и казал: - В кухнята. Сутринта чува, влиза някой. Отваря очи - страхотна мадама, по бельо, и му казва: - Добър дан, я съм Беба! -Добър дан. Я съм будала.
Еманацията на женската интуиция, когато най-лошото се случи се изразява с "Казах ли ти!?"
- Това не може да е истина! Възкликнал Чък Норис и свалил рейтинга на Бойко Борисов.
Не тръгнах по мъже още на 15, не съм се лекувала от наркозависимост, не работя на околовръстното...казано накратко-не оправдах надеждите на бабите от блока...