Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На едно семейство точно посред зима се спукало цукалото. Пари няма, сметките за топло - големи и решили до пролетта да акат в трилитрови буркани. Затоплило се времето и една вечер мъжът решил да изхвърли пълните буркани в контейнера, че нещо започвали да намирисват. Почнал той да ги пренася, но разбира се комшията, който никога не спи го видял и го питал: - Абе, комшу, що ги изхвърляш тези компоти? - Ами развалени са - сконфузен отговорил той. - Давай ги насам бе, аз ракия ще варя. - Ами вземи ги - какво друго могъл да каже човекът. Взел всичките буркани комшията, сварил ракия и на другият ден се срещат в коридора: - Комшу, тез компоти май веднъж са ядени.
Семейни 3,036 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се пече на нудистикия плаж, но за да предпази от силното слънце, е сложил шапка върху органа си. Минава наблизо една жена и ехидно казва: — Ако бяхте истински джентълмен, щяхте да си вдигнете шапката в присъствието на дама. — Ако вие бяхте истинска лейди, шапката сама щеше да се вдигне! Котката вкъщи се държи, като ракета с топлинно насочване. - Вече цели два месеца не можеш да решиши каква кола да си купиш, а на мен ми направи предложение за женитба още на третия ден! - Разбираш ли, скъпа, покупката на кола е сериозно нещо. Моряк танцува с мадама в дискотека и й разправя: - Искаш ли да те заведа у нас да ти покажа каква татуировка имам на корема? Цяла подводница! Мадамата: - Знам, вече усещам перископа. Един студент отива при доктора. - Докторе, имам проблем с оная работа. - Добре, съблечи се. - казва доктора. Студента се съблякъл. Докторът го гледа оттук, оттам, отвсякъде и казва. - Момче, нищто ти няма. - Да бе, знам, само се хавля.