Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На едно семейство точно посред зима се спукало цукалото. Пари няма, сметките за топло - големи и решили до пролетта да акат в трилитрови буркани. Затоплило се времето и една вечер мъжът решил да изхвърли пълните буркани в контейнера, че нещо започвали да намирисват. Почнал той да ги пренася, но разбира се комшията, който никога не спи го видял и го питал: - Абе, комшу, що ги изхвърляш тези компоти? - Ами развалени са - сконфузен отговорил той. - Давай ги насам бе, аз ракия ще варя. - Ами вземи ги - какво друго могъл да каже човекът. Взел всичките буркани комшията, сварил ракия и на другият ден се срещат в коридора: - Комшу, тез компоти май веднъж са ядени.
Семейни 3,035 прегледа
Следващ →

Още вицове

Програмист се прибира в пет часа сутринта. Жена му изнервена го очаква на вратата: - Миришеш ми на чужди компютри… Малката Марийка влезла в спалнята на родителите си и забелязала за пръв път колко е различен физиологически баща и от майка и. Попитала: - Какво е това, което се люлее между краката ти татко? Гордо той отвърнал: -Т ова скъпа моя са на Господните ябълки на живота. Ако не бяха те ти нямаше да си родена. Озадачена Марийка казва на майка си това, което е чула от баща си, на което майката пита: - Баща ти каза ли ти нещо относно увехналото дърво на което висяха тези ябълки? Обява във вестника: "Изгубено е куче с три крака. Отлечителни белези: като пикае - пада." - Защо блондинките дълго мислят, преди да отговарят в анкета на въпрос “Семейно положение”? - Не могат да решат, какво да напишат:”отгоре” или “отдолу”. Психологът: - Дядо ви е умрял... - А аз имам още един. - И закъснявате за погребението. - Качвам се в колата и ГАЗ!. - Не, страх ви е да карате. - Изпивам бутилка водка за смелост. - Ето! И както сте пиян ви спира КАТ. - Ще се спазаря. - Няма, катаджията е жена. - Ще се запозная с нея. - Да, ама е грозна. - Да, ама аз вече съм пиян!...