Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Свещеник и монахиня се връщали от пътуване, когато колата им се развалила. Решили да прекарат нощта в хотел, където обаче имало само една свободна стая. Отецът легнал в антрето, а монахинята - в леглото. - Отче, ужасно ми е студено - рекла след десет минути монахинята. - Добре, ще ти дам едно одеало. След още няколко минути монахинята пак рекла: - Отче, все още ми е много студено. - Добре, ще ти дам още едно одеало. Минало известно време и монахинята се обадила: - Отче, все пак ми е студено. Не смятам, че Господ ще има нещо против, ако само тази нощ се направим на мъж и жена. - Вероятно си права... Стани и сама си вземи одеало!
Семейни 3,154 прегледа
Следващ →

Още вицове

Никога на никой не завиждай, преди да знаеш, как е завършил живота му. Коя жена как прави секс: Учителката: Още, още, не е достатъчно, още… Контрольорката: Следващият, моля! Лекарката: Моля, не влизайте по двама… Спортистката: Темпо, темпо, раз, два, три, по-бързо, темпо, темпо! Eдно момченце плаче на улицата. Приближава се човек и го пита:"Защо плачеш, малкия?" - "Загубих се..." - отговаря му то. "Искаш ли да те заведа при майка ти?" - пита го човекът. - "Не искам!" - "Защо не искаш? - пита го чичкото. - "Защото ме бие!" - отговаря детенцето. - "Тогава да те заведа при баща ти?" - "И при него не искам. И той ме бие!" - "Е къде тогава да те заведа?" учудил се човекът. - "Заведи ме във ФК Левски - те не бият!" казало момченцето. Криза - това е единствения шанс за работодателите да се почувстват робовладелци. - Мамо, мамо, видях баба! - Абе аз не ти ли казах да не копаеш дълбоко на пясъчника!