Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млад мъж уговаря млада дама като я кани у тях: - Ела ми на гости? Ще е забавно, ще погледаме телевизия, ще пуснем музика... - Защо бе, без музика не ти ли става?
Семейни 2,912 прегледа
Следващ →

Още вицове

В кабинет на личния лекар: - Докторе, хъркам ужасно. Толкова е шумно, че и аз самият се събуждам от шума. Какво да правя? - Спете в друга стая! - Два хот-дога, моля. Единият с горчица, другият без. - Кой от двата да е с горчица? Геолог среща овчар и го пита: - Дядо, колко вълна дават овцете ти за един сезон? - Белите или черните? - пита овчаря. - Ами, черните. - Черните - 2 килограма. - А белите? - И белите - 2 килограма. - А я кажи, колко паша им трябва на ден? - Черните или белите? - уточнява овчаря. - Ами, черните. - Черните - 1 килограм. - А белите? - любопитства геолога. - И белите - 1 килограм. Геолога ядосано: - Ти сега, какво бъзикаш ли се с мен? Защо постоянно питаш черните или белите, нали няма разлика?!!!! - Ами, защото черните са си моите ... - отговорил овчаря. (геолога е разбиране) - А-а-а,ясно, а белите чий са ? - Ами и белите са си мои ... САЩ попитали радио Ереван: - Ще успеем ли да открием Бин Ладен? - Нямате проблем.В петък ще бъде гост на Слави Трифонов-отговорили оттам. В края на нощта. Празен бар, полумрак, тиха музика. Барманът бърше чаши, а в другия край на бара седят момче и момиче и си шепнят нещо. Момичето повиква бармана. Момичето (с надежда): - Извинете, дали продавате презервативи? Бармана (със съжаление): - Не! Момчето (с радост): - А вазелин?