Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Новата версия на Windows за атеисти - никакви иконки!
Програмисти 3,120 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пожар. По етажите търчат пожарникари, носи се гъст дим, жега, суматоха. В една от стаите влиза началника на пожарната и вижда следната картина - един пожарникар чука някаква девойка. Началникът крещи: - Ти какво, да не си полудял? - Няма такова нещо, началник. Спасявам девойката, щеше да се задуши и аз тука изкуствено дишане.... - Какво изкуствено дишане, бе? Изкуственото дишане се прави уста в уста... - Ами, аз принципно, така и започнах... - Нали не си забравил, че ми дължиш 50 лева? - Извинявай, още не съм...Дай ми време, и непременно ще забравя! Жена се забавлява с войник. Пристига съпругът. Войникът се скрива на балкона. Стои там час-два, става му студено, и както е по униформа, влиза обратно в стаята. Съпругът крясва: - Какво правите тук?! - Моля запазете спокойствие. Имаше учение, и аз скочих с парашут, но понеже нямам опит, паднах на вашия балкон. Жената се преструва на изненадана: - Но как така?! - Успокой се, мила! - казва съпругът - вчера у Петрови трима геолози търсеха нефт в банята... Асан и Айшето на разходка с децата. По едно време Мюмюнчо пада в една локва. Асан го вдига и казва на Айшето: - Айше, ше го къпем или ново ше праим? Един пич върви по улицата и носи изпотрошен стол. Среща го приятел и го пита: - Брато, къде с тоз боклук? - А, на рожден ден на тъщата! - отговаря пича. Учуден приятелят му го пита пак: - Е, как ще й го подариш в този вид? - Абе спокойно, аз ще го реставрирам, претапицирам и ЕЛЕКТРИФИЦИРАМ, пък тогава ще й го подаря.