Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не всяка жена, на която вятърът вдига полата, е предизвикателна. И няма нужда да чакаш вятъра, за да се убедиш в това.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Виж какъв часовник си купих, "Ролекс"!! - Моят пък е китайски и върви по-бързо!
Разни
03.10.2017
2,278 прегледа
Следващ →
Още вицове
В районното влиза на бегом мъж и казва: - Арестувайте ме, ударих жена си! - Убихте ли я? - Не, драскотинка няма. - Ами тогава значи може да си ходите. - За нищо на света! Тя е по петите ми!!!
Кои са тримата на големи хандбалисти в историята? - Марадона,Скоулс и Анри.
Две кучета си говорят: - Моя стопанин е толкова добър, внимателен и грижлив. - А моя е такова куче.
Двама полицай седят в една Лада край един път, и по едно време отсреща хвърчи едно БМВ. Единият полицай излита на платното, маха с палката ама никой не спира. Той заедно с колегата му скачат в Ладичката и ги подгонват. По време на гонидбата единия полицай вика на другия: - Абе колега, тия как ше разберат, че ги гоним - ние нямаме ни синя лампа, ни сирена? А другият му отговаря: - Е са ше видиш! Настигнали те едвам-едвам бегълците и шофьора на Полицейската лада свалил прозореца, показал си главата и започнал да вика: - Ти-но-ни-но, ти-но-ни-но. Другитя полицай го погледал-погледал, свалил и той прозореца, показал се и започнал да си върти главата и да вика: - Синьо-синьо-синьо-синьо!
Интересно, дали котаракът разбира, защо ние сме такива големи, а той е малък? Струва ми се, че той си мисли, че причината е в това, че ние го храним малко.