Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В магазин за играчки възрастен мъж дълго избира и накрая купува едно влакче. - Вашето внуче ще бъде много доволно, сър - казва продавачът. - А, да - сепва се мъжът - дайте ми още едно влакче.
Разни 1,945 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама рибари седят един до друг на язовира. Единият хвърля и вади непрекъснато риба, а другият само си седи. - Абе, ти с к`во ловиш? - пита вторият. - С глисти. След известно време се заговорили и за други неща и първият споделил: - Тази седмица се ожених. - Как така бе! - Е ми на, ожених се. - Поне хубава ли е? - Абе, не е много хубава. - Умна ли е? - Не е умна. - Как е в леглото? - Ох! Много е зле. - Тогава, защо си се оженил за нея? - Как защо? Виж какви глисти има само! Бай Ганьо се вози в купето на един влак и по едно време почва да се оглежда по земята и да търси нещо. След 15 минути всички в купето почват да се чудят какво търси и те започват да се оглеждат по земята. По едно време една госпожа се обажда: - Бай Ганьо, кажете какво търсите? А Бай Ганьо отчаяно си бръкнал в носа и казал: - Абе няма значение аз ще си направя ново топченце! Човек пътува през пустинята на камила. Изведнъж камилата си изкълчила крака. „Е, това беше – помислил си човекът – тука си и загинах в тая пустиня“. Изведнъж гледа табела „Ремонт на камили“. Издърпал той камилата някак си до работилницата. Гледа отвън стои механик. Човекът: — Камилата ми си изкълчи крака! Механикът: — На канала! Замъква човекът камилата и я качва на канала. Механикът се приближава, взема две тухли и трясва с тях камилата по яйцата. Камилата надава вик и изчезва със светлинна скорост. Мъжът: — Кво направи бе? Как ще я стигна сега тая камила… Механикът: — На канала! Дечица си играят на пясъка пред блока. Започват разговор за това, откъде идват децата. Иванчо: Намират ги в зелка... Таня: Щъркелът ги носи .... Мими /най-малката/: Егати, като ви слушам, може да си помисля, че в нашия блок никой не се чука, бе! Учителката: - Иванчо, днес домашната ти работа е написана доста добре. Сигурен ли си, че никой не е помагал на баща ти?