Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Когато хората загубят съвестта си, те започват да търсят чужди пари.
Бисери 3,372 прегледа
Следващ →

Още вицове

Само Чък Норис може да си бърше г*за със страници от Фейсбук! Младеж кандидатства за работа. Посреща го шефът: - Седни, брато, как се казваш? - Николай. - Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-ранко. Така към обяд. И действаш. - А какво ще работя? Аз имам две висши образования, работя на компютър, карам кола... - Ти това го заеби, важното е в четири да си тука за планьорка. Събираме се в моя кабинет - уиски, водка, коняк, мезета - до сутринта. - Извинете, но аз не пия. - Ясно. Тогава в понеделник не идваш. Почваш от вторник и в четири да си на планьорката. Ще се съберем, ще си поприказваме, момчетата ще донесат наркотици, ще понюхаме, ще се боцнем. - Моля да ме извините, но аз съм спортист. - Тогава не идвай и във вторник, ще почнеш от сряда. В четири е планьорката, ще докараме мадами, ще си направим групов секс. - Не мога. Женен съм. Имам две деца. - Слушай, Коко, ти да не би да си педал? - Не, защо? - Е, тогава не идвай и в четвъртък. Няма да ти хареса! Иванчо отива при майка си и й вика: - Мамо-о-о, татко се обеси в мазето. - Какво... - Не бе шегувам се обеси се на тавана. Отишъл Стоян,да търси Драган у тях,но излязъл баща му и казал,че Драган е в час по логика. -А какво е логика?-попитал Стоян. -Сега ще ти обясня.-казал бащата. -Имаш ли кибрит? -Да,имам. -Значи пушиш. -Да,пуша. -Щом пушиш,значи пиеш. -Да,пия. -Щом пиеш,значи ходиш и по барове. -Ми да. -Щом ходиш по барове,значи ходиш и по жени. -Да,ходя. -Ами значи не си педал.Ей тва е логика. Тръгнал си Стоян и по стълбите срещнал Иван,който също отивал да търси Драган.Стоян му казал,че Драган е в час по логика и започнал да му обяснява какво е логика: -Ти имаш ли кибрит? -Не,нямам -Значи си педал.Ей тва е логика. Пресцентърът на МВР уточнява, че при последната операция генерал-лейтенант Бойко Борисов е ръководил лично по телефона успешната операция...